wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣ Μακεδονίας ήταν τα εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ : 4 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 2 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 1 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 0 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΑΟΝΕ : 0 - 4

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΕΛΙΤΕΑΣ - ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 2 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 - 5
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 3 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 5 - 4

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ : 2 - 1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 6 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 2 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 3 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 4 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ : 3 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 4 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ : 5 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 2 - 4

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΕΡΑ - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 5 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΙΟΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ : 4 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 3 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 1 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 0 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ : 3 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : 3 - 1