wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣ Μακεδονίας ήταν τα εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 0 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 1 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ - ΠΑΟΝΕ : 3 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 4 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 0 - 1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 0 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 0 - 1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ : 5 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 3 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 3 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 0 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 3 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 1 - 3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 3 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ : 1 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 5 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ : 6 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 3 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 2 - 6
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ : 3 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ : 2 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 0 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΕΡΑ - ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ : 6 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ : 6 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011 : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 0 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 0 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : 4 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 5 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 0 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ : 3 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 4 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - ΚΑΝΑΡΗΣ : 4 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ : 5 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 5 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ - ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ : 4 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 : 1 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 3 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ : 3 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 2 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 0 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015 : 0 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ : 0 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ : 3 - 0