wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣ Μακεδονίας ήταν τα εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 1 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 0 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 2 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΝΕ - ΙΩΝΙΚΟΣ : 2 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ : 1 - 3
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 1 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 0 - 2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΕΛΙΤΕΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 1 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 2 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 - 0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 4 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 0 - 0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 2 - 0

Εσύ που θα δεις τον επαναληπτικό του κυπέλλου ΠαναθηναικόςΠΑΟΚ?

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 6 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 0 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 2 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 5 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 6 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 1 - 6
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ : 6 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 0 - 4

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ : 0 - 5
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ : 1 - 6
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ : 1 - 3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ : -
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 5 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΙΟΛΟΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ : 5 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΕΡΑ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 5 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 0 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011 - ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 1 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 4 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ : 4 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 7 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ : 0 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 0 - 3

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΗΣ : 3 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ : 0 - 5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. : 2 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ : 4 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 3 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ : 2 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 - ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 : 1 - 2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ : 5 - 4
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ : 2 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015 : 0 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ : 0 - 3