wrapper

Από σήμερα το βράδυ θα πραγματοποιηθούν μια σειρά από εκδηλώσεις που περιλαμβάνονται στα "Καλοχωρίτικα 2017" και συνδιοργανώνει ο σύλλογος του Μ. Αλεξάνδρου Καλοχωρίου.

Πιο συγκεκριμένα στις 20:30 (21/4) θα λάβει χώρα στο δημοτικό στάδιο του Καλοχωρίου μια συναυλία με σημαντικούς καλλιτέχνες του λαϊκού και ρεμπέτικου ρεπερτορίου όπως η Μαριώ και ο Λάμπρος Καρέλας, ενώ αύριο (22/4) και μεθαύριο (23/4) θα διεξαχθεί το μεγάλο τουρνουά τμημάτων υποδομής, υπό την αιγίδα της ΕΠΣ Μακεδονίας, την υποστήριξη του Δήμου Δέλτα και προς τιμήν του συλλόγου Α.Μ.Ε.Α. "Ηλιαχτίδα". Αναλυτικά το πρόγραμμα αυτού ανά κατηγορία, ημέρα και γήπεδο έχει ως εξής: 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Bambini/Γήπεδο 1

10:00-10:30 Art Soccer School-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

10:45-11:15 Art Soccer School-ΠΑΟΚ Κυμίνων/Μαλγάρων

11:30-12:00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας-Art Soccer School

12:15-12:45 ΠΑΟΚ Κυμίνων/Μαλγάρων-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

13:00-13:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

 

Junior/Γήπεδο 2

10:00-10:30 Α.Ο. Λέοντες-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

10:45-11:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΑΣ Νεάπολης/Αντρέ Βιεϊρίνια

11:30-12:00 Aetopoula F.C.-Α.Ο. Λέοντες

13:00-13:30 Aetopoula F.C.-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

Junior/Γήπεδο 3

10:00-10:30 Αχιλλέας Τριανδρίας-Α.Σ. Νεάπολης/Αντρέ Βιεϊρίνια

10:45-11:15 Αχιλλέας Τριανδρίας-Ολυμπιακός Κυμίνων

11:30-12:00 Αχιλλέας Τριανδρίας-Α.Ο. Πρωτέας

12:15-12:45 Α.Ο. Πρωτέας-Aetopoula F.C.

13:00-13:30 Α.Ο. Πρωτέας-Ολυμπιακός Κυμίνων

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

 

Prejunior/Γήπεδο 3

13:45-14:15 Art Soccer School-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

14:30-15:00 Art Soccer School-ΠΑΟΚ Κυμίνων-Μαλγάρων

* . Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

 

Prejunior/Γήπεδο 4

10:00-10:30 ΠΑΟΚ Academy-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

10:45-11:15 ΠΑΟΚ Academy-Α.Σ. Νεάπολης/Αντρέ Βιεϊρίνια 

11:30-12:00 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Α.Σ. Νεάπολης/Αντρέ Βιεϊρίνια

12:15-12:45 ΠΑΟΚ Academy-Art Soccer School

13:00-13:30 Ένωση Ποντίων Αμπελοκήπων-Art Soccer School

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

13:45-14:15 Α.Ε. Ρετζικίου-ΠΑΟΚ Κυμίνων-Μαλγάρων

14:30-15:00 Α.Ε. Ρετζικίου-Α.Ο. Πρωτέας

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

 

Prejunior/Γήπεδο 5

13:45-14:15 Άρης Θεσσαλονίκης-Α.Ο. Πρωτέας

14:30-15:00 Άρης Θεσσαλονίκης-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

 

Bambini/Γήπεδο 1

10:00-10:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ομόνοια Σίνδου

10:45-11:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ομόνοια Σίνδου

11:30-12:00 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ομόνοια Σίνδου

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

 

Προπαιδικό/Γήπεδο 2

10:00-10:30 Εθνικός Μετερώρων-Μακεδονικός

10:45-11:15 Α.Ο. Λέοντες-Μακεδονικός

11:30-12:00 Α.Σ. Νέαπολης/Αντρέ Βιεϊρίνια-Εθνικός Μετεώρων

12:15-12:45 Α.Σ. Νέαπολης/Αντρέ Βιερίνια-Α.Ο. Λέοντες

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

13:45-14:15 Ολυμπιακός Κυμίνων-Μπέμπηδες Ιωνίας

14:30-15:00 Α.Ο. Πρωτέας-Ολυμπιακός Κυμίνων

15:15-15:45 Art Soccer School-Μπέμπηδες Ιωνίας

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

16:00-16:30 Μπέμπηδες Ιωνίας-Ολυμπιακός Κυμίνων

16:45-17:15 Α.Ο. Πρωτέας-Art Soccer School

17:30-18:00 Art Soccer School-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος

18:15-18:45 Α.Ο. Πρωτέας-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

19:00-19:30 Α.Μ.Σ. Νικόπολη-Νέα Πολιτεία Ευόσμου

19:45-20:15 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου-Α.Μ.Σ. Νικόπολη

20:30-21:00 Νέα Πολιτεία Ευόσμου-Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

 

Παίδων/Γήπεδο 3

10:00-10:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ηρακλής

10:45-11:15 Μπέμπηδες Ιωνίας-Ηρακλής

11:30-12:00 Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

12:15-12:45 Μακεδονικός-Μπέμπηδες Ιωνίας

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

13:45-14:15 Ελευθεριακός-Μακεδονικός Λητής

14:30-15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Μακεδονικός Λητής

15:15-15:45 Ελευθεριακός-Α.Μ.Σ. Νικόπολη

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

16:00-16:30 Α.Μ.Σ. Νικόπολη-Ντίνος Κούης

16:45-17:15 Ντίνος Κούης-Α.Σ. Ιωνικός Ιωνίας

17:30-18:00 Α.Μ.Σ. Νικόπολη-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

18:15-18:45 Ντίνος Κούης-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

 

Junior/Γήπεδο 1

16:00-16:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος

16:45-17:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

Prejunior/Γήπεδο 4

19:00-19:30 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος

19:45-20:15 Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Ακαδημία οι Αετοί/Αναγέννηση Προχώματος

*. Ακολουθούν απονομές και βραβεύσεις ποδοσφαιριστών

 

 

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα