wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 19 Μαρτίου 2017 (συνεχής ροή).

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αξιός Ανατολικού 2-0 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Αίας Ευόσμου 3-1 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Ιωνικός 1-0 τελικό

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-0 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Μακεδονικός Γέφυρας 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας - Ομόνοια Σταυρούπολης 4-2 τελικό

Χελιδόνια - Ακρίτες Συκεών 1-0 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Φοίνικας Πολίχνης 5-4 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-1 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Επανομής 0-1 τελικό

Φοίνικας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Ρυσίου 0-1 τελικό

Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Τριαδίου 5-2 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Μαραθώνας 1-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου - Δόξα Δρυμού 5-5 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Ασκού 2-3 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-0 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - Κεραυνός Κολχικού 0-0 τελικό

Διγενής Μονολόφου - Θύελλα Περιστερώνα 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων - Νίκη Νεοχωρούδας 2-0 τελικό

Μαγνησιακός - Ελπίδες Χαλάστρας 1-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Προοδευτική - Εθνικός Μετεώρων 1-1 τελικό

Εθνικός Αστέρας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 0-1 τελικό

Αριστοτέλης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 9-0 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστραπή Νεάπολης 3-2 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-1 τελικό

Ντίνος Κούης - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-4 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-3 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 0-0 τελικό

Αίολος - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-3 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 22/03/2017

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου - Μέντεκας Καλαμαριάς 1-0 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Αχιλλέας Περαίας 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - Ελλήσποντος Μαδύτου 0-2 τελικό

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Νέστωρ Οσσας 1-2 τελικό

Εθνικός Σοχού - Ηρακλής Μοδίου 1-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Βρασίδας Βρασνών 1-5 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Διγενής Κρυονερίου 2-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Ελεούσας 0-1 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 1-2 τελικό

Εύοσμος 2006 - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 1-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Καπετάν Αγρας 0-0 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - ΠΑΟΚ Πολίχνης 3-0 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΣ Αγ. Παύλος

ΑΟ Θράκης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 1-2 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Κυψέλη Νεάπολης 4-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-1 τελικό

Δόξα Λακκιάς – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015  1-1 τελικό

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 1-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΑΣ Παπάδες 0-0 τελικό

Κανάρης - Αναγέννηση Επταπυργίου 4-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

ΑΕ Μαρτίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-2 τελικό

Εθνικός Προφήτη - Μακεδονία Καλαμωτού 2-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα