wrapper

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών του 2ου ομίλου της Α κατηγορίας:

1η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  -  
Ενωση Συκεών - Αναγέννηση 2005:  -  
Ομόνοια Σταυρούπολης - Μελιτέας:  -  
ΑΕ Φαλήρου - Εθνικός Πυλαίας:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ακρίτες Συκεών:  -  
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  -  
 
2η αγωνιστική
Πέρα - ΑΣ Νεάπολης:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΟ Διοικητηρίου:  -  
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ομόνοια Σταυρούπολης:  -  
Αναγέννηση 2005 - ΑΕ Φαλήρου:  -  
Μελιτέας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
Εθνικός Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  -  
Ακρίτες Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου:  -  
 
3η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου:  -  
Ενωση Συκεών - Πέρα:  -  
Ομόνοια Σταυρούπολης - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  -  
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση 2005:  -  
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Μελιτέας:  -  
Εθνικός Πυλαίας - Ακρίτες Συκεών:  -  
 
4η αγωνιστική
Ενωση Συκεών - ΑΣ Νεάπολης:  -  
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ομόνοια Σταυρούπολης:  -  
Πέρα - ΑΕ Φαλήρου:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Κεραυνός Αγίου Παύλου:  -  
Αναγέννηση 2005 - Ακρίτες Συκεών:  -  
Μελιτέας - Εθνικός Πυλαίας:  -  
 
5η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης:  -  
ΑΕ Φαλήρου - Ενωση Συκεών:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΠΑΟ Διοικητηρίου:  -  
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Πέρα:  -  
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  -  
Αναγέννηση 2005 - Μελιτέας:  -  
 
6η αγωνιστική
ΑΕ Φαλήρου - ΑΣ Νεάπολης:  -  
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
Ενωση Συκεών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  -  
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου:  -  
Πέρα - Ακρίτες Συκεών:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - Εθνικός Πυλαίας:  -  
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αναγέννηση 2005:  -  
 
7η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Φαλήρου:  -  
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ομόνοια Σταυρούπολης:  -  
Ακρίτες Συκεών - Ενωση Συκεών:  -  
Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου:  -  
Μελιτέας - Πέρα:  -  
Αναγέννηση 2005 - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
 
8η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΣ Νεάπολης:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγίου Παύλου:  -  
ΑΕ Φαλήρου - Ακρίτες Συκεών:  -  
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Πυλαίας:  -  
Ενωση Συκεών - Μελιτέας:  -  
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αναγέννηση 2005:  -  
Πέρα - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  -  
 
9η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου:  -  
Ακρίτες Συκεών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  -  
Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
Μελιτέας - ΑΕ Φαλήρου:  -  
Αναγέννηση 2005 - Ομόνοια Σταυρούπολης:  -  
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ενωση Συκεών:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - Πέρα:  -  
 
10η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών - ΑΣ Νεάπολης:  -  
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Εθνικός Πυλαίας:  -  
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μελιτέας:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αναγέννηση 2005:  -  
ΑΕ Φαλήρου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  -  
Ενωση Συκεών - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Πέρα:  -  
 
11η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - Εθνικός Πυλαίας:  -  
Μελιτέας - Ακρίτες Συκεών:  -  
Αναγέννηση 2005 - Κεραυνός Αγίου Παύλου:  -  
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΕ Φαλήρου:  -  
Πέρα - Ομόνοια Σταυρούπολης:  -  
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ενωση Συκεών:  -  
 
12η αγωνιστική
Μελιτέας - ΑΣ Νεάπολης:  -  
Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση 2005:  -  
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  -  
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Πέρα:  -  
ΑΕ Φαλήρου - ΠΑΟ Διοικητηρίου:  -  
Ομόνοια Σταυρούπολης - Ενωση Συκεών:  -  
 
13η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - Αναγέννηση 2005:  -  
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μελιτέας:  -  
Δόξα Αγ.Παύλου - Ακρίτες Συκεών:  -  
Πέρα - Κεραυνός Αγίου Παύλου:  -  
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  -  
Ενωση Συκεών - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας:  -  
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΕ Φαλήρου:  -  
 
14η αγωνιστική
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΣ Νεάπολης:  -  
Μελιτέας - Δόξα Αγ.Παύλου:  -  
Εθνικός Πυλαίας - Πέρα:  -  
Ακρίτες Συκεών - ΠΑΟ Διοικητηρίου:  -  
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ενωση Συκεών:  -  
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ομόνοια Σταυρούπολης:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΕ Φαλήρου:  -  
 
15η αγωνιστική
Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη:  -  
Πέρα - Αναγέννηση 2005:  -  
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Μελιτέας:  -  
Ενωση Συκεών - Εθνικός Πυλαίας:  -  
Ομόνοια Σταυρούπολης - Ακρίτες Συκεών:  -  
ΑΕ Φαλήρου - Κεραυνός Αγίου Παύλου:  -  
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς:  - 

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα