wrapper

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών του 3ου ομίλου της Α κατηγορίας:

1η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Χελιδόνια:  -  
Αναγέννηση Επανομής - Αχιλλέας Περαίας:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας:  -  
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου:  -  
ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
Φοίνικας Καλαμαριάς - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
 
2η αγωνιστική
Μαραθώνας - Ορφέας Σουρωτής:  -  
Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
Χελιδόνια - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
Αχιλλέας Περαίας - Αστέρας Ραιδεστού:  -  
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΕ Κρήνης:  -  
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Φοίνικας Καλαμαριάς:  -  
 
3η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
Αναγέννηση Επανομής - Μαραθώνας:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
ΑΕ Κρήνης - Χελιδόνια:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αχιλλέας Περαίας:  -  
Φοίνικας Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας:  -  
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
 
4η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής - Ορφέας Σουρωτής:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
Μαραθώνας - Αστέρας Ραιδεστού:  -  
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Κρήνης:  -  
Χελιδόνια - Φοίνικας Καλαμαριάς:  -  
Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου:  -  
 
5η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Επανομής:  -  
ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μαραθώνας:  -  
Φοίνικας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Χελιδόνια:  -  
Αχιλλέας Περαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας:  -  
 
6η αγωνιστική
Αστέρας Ραιδεστού - Ορφέας Σουρωτής:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Κρήνης:  -  
Αναγέννηση Επανομής - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Φοίνικας Καλαμαριάς:  -  
Μαραθώνας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου:  -  
Χελιδόνια - Αχιλλέας Περαίας:  -  
 
7η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Κρήνης:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού:  -  
Φοίνικας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Επανομής:  -  
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μαραθώνας:  -  
Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
 
8η αγωνιστική
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής:  -  
ΑΕ Κρήνης - Φοίνικας Καλαμαριάς:  -  
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου:  -  
Αναγέννηση Επανομής - Ποσειδώνας Μηχανιώνας:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Αχιλλέας Περαίας:  -  
Μαραθώνας - Χελιδόνια:  -  
 
9η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - Φοίνικας Καλαμαριάς:  -  
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Κρήνης:  -  
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αστέρας Ραιδεστού:  -  
Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
Χελιδόνια - Αναγέννηση Επανομής:  -  
Αναγέννηση Ρυσίου - Μαραθώνας:  -  
 
10η αγωνιστική
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ορφέας Σουρωτής:  -  
Φοίνικας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας:  -  
ΑΕ Κρήνης - Αχιλλέας Περαίας:  -  
Αστέρας Ραιδεστού - Χελιδόνια:  -  
Αναγέννηση Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Μαραθώνας:  -  
 
11η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου:  -  
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
Αχιλλέας Περαίας - Φοίνικας Καλαμαριάς:  -  
Χελιδόνια - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
Αναγέννηση Ρυσίου - Αστέρας Ραιδεστού:  -  
Μαραθώνας - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Αναγέννηση Επανομής:  -  
 
12η αγωνιστική
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ορφέας Σουρωτής:  -  
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αχιλλέας Περαίας:  -  
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Χελιδόνια:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
ΑΕ Κρήνης - Μαραθώνας:  -  
Αστέρας Ραιδεστού - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Επανομής:  -  
 
13η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - Αχιλλέας Περαίας:  -  
Χελιδόνια - Ποσειδώνας Μηχανιώνας:  -  
Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
Μαραθώνας - Φοίνικας Καλαμαριάς:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  -  
Αναγέννηση Επανομής - ΑΕ Κρήνης:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - Αστέρας Ραιδεστού:  -  
 
14η αγωνιστική
Χελιδόνια - Ορφέας Σουρωτής:  -  
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αναγέννηση Ρυσίου:  -  
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Μαραθώνας:  -  
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών:  -  
Φοίνικας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής:  -  
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ατρόμητος Τριαδίου:  -  
ΑΕ Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού:  -  
 
15η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Χελιδόνια:  -  
Μαραθώνας - Αχιλλέας Περαίας:  -  
ΠΑΟΝ Επιβατών - Ποσειδώνας Μηχανιώνας:  -  
Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου:  -  
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου:  -  
Αστέρας Ραιδεστού - Φοίνικας Καλαμαριάς:  -  
ΑΕ Κρήνης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης:  - 

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα