wrapper

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών του 4ου ομίλου της Α κατηγορίας:

1η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Δόξα Δρυμού - Διγενής Μονολόφου:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - Εθνικός Λαγυνών:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΜΑΣ Στίβου:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Δόξα Ασσήρου - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
 
2η αγωνιστική
Αστέρας Ανάληψης - Κεραυνός Κολχικού:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Φιλύρου:  -  
Αστραπή Μεσαίου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Διγενής Μονολόφου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
Εθνικός Λαγυνών - Αρης Καβαλαρίου:  -  
ΜΑΣ Στίβου - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Δόξα Ασσήρου:  -  
 
3η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού - ΑΕ Φιλύρου:  -  
Δόξα Δρυμού - Αστέρας Ανάληψης:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Αρης Ξηροποτάμου - Διγενής Μονολόφου:  -  
Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Λαγυνών:  -  
ΜΑΣ Στίβου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
 
4η αγωνιστική
Δόξα Δρυμού - Κεραυνός Κολχικού:  -  
ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Αστέρας Ανάληψης - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αρης Καβαλαρίου:  -  
Αστραπή Μεσαίου - Δόξα Ασσήρου:  -  
Διγενής Μονολόφου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Εθνικός Λαγυνών - ΜΑΣ Στίβου:  -  
 
5η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Δρυμού:  -  
Αρης Καβαλαρίου - ΑΕ Φιλύρου:  -  
Αρης Ξηροποτάμου - Αστέρας Ανάληψης:  -  
Δόξα Ασσήρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
ΜΑΣ Στίβου - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Διγενής Μονολόφου - Εθνικός Λαγυνών:  -  
 
6η αγωνιστική
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Κεραυνός Κολχικού:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - Αρης Καβαλαρίου:  -  
Δόξα Δρυμού - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Ασσήρου:  -  
Αστέρας Ανάληψης - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΜΑΣ Στίβου:  -  
Αστραπή Μεσαίου - Διγενής Μονολόφου:  -  
 
7η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού - Αρης Καβαλαρίου:  -  
Αρης Ξηροποτάμου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
Δόξα Ασσήρου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Δόξα Δρυμού:  -  
ΜΑΣ Στίβου - ΑΕ Φιλύρου:  -  
Εθνικός Λαγυνών - Αστέρας Ανάληψης:  -  
Διγενής Μονολόφου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
 
8η αγωνιστική
Αρης Ξηροποτάμου - Κεραυνός Κολχικού:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Δόξα Ασσήρου:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - ΜΑΣ Στίβου:  -  
Δόξα Δρυμού - Εθνικός Λαγυνών:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Διγενής Μονολόφου:  -  
Αστέρας Ανάληψης - Αστραπή Μεσαίου:  -  
 
9η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού - Δόξα Ασσήρου:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
ΜΑΣ Στίβου - Αρης Καβαλαρίου:  -  
Εθνικός Λαγυνών - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
Διγενής Μονολόφου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Αστραπή Μεσαίου - Δόξα Δρυμού:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αστέρας Ανάληψης:  -  
 
10η αγωνιστική
Μακεδονικός Ασκού - Κεραυνός Κολχικού:  -  
Δόξα Ασσήρου - ΜΑΣ Στίβου:  -  
Αρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Λαγυνών:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Διγενής Μονολόφου:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Δόξα Δρυμού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Αστέρας Ανάληψης:  -  
 
11η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού - ΜΑΣ Στίβου:  -  
Εθνικός Λαγυνών - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Διγενής Μονολόφου - Δόξα Ασσήρου:  -  
Αστραπή Μεσαίου - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
Αστέρας Ανάληψης - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Δρυμού:  -  
 
12η αγωνιστική
Εθνικός Λαγυνών - Κεραυνός Κολχικού:  -  
ΜΑΣ Στίβου - Διγενής Μονολόφου:  -  
Μακεδονικός Ασκού - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Αρης Ξηροποτάμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Αστέρας Ανάληψης:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Φιλύρου:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - Δόξα Δρυμού:  -  
 
13η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού - Διγενής Μονολόφου:  -  
Αστραπή Μεσαίου - Εθνικός Λαγυνών:  -  
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Αστέρας Ανάληψης - Δόξα Ασσήρου:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Αρης Ξηροποτάμου:  -  
Δόξα Δρυμού - Αρης Καβαλαρίου:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
 
14η αγωνιστική
Αστραπή Μεσαίου - Κεραυνός Κολχικού:  -  
Εθνικός Λαγυνών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου:  -  
ΜΑΣ Στίβου - Αστέρας Ανάληψης:  -  
Μακεδονικός Ασκού - ΑΕ Φιλύρου:  -  
Δόξα Ασσήρου - Δόξα Δρυμού:  -  
Αρης Ξηροποτάμου - ΠΑΟ Δορκάδας:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου:  -  
 
15η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αστραπή Μεσαίου:  -  
Αστέρας Ανάληψης - Διγενής Μονολόφου:  -  
ΑΕ Φιλύρου - Εθνικός Λαγυνών:  -  
Δόξα Δρυμού - ΜΑΣ Στίβου:  -  
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Ασκού:  -  
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Ασσήρου:  -  
Αρης Καβαλαρίου - Αρης Ξηροποτάμου:  - 

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα