wrapper

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών του 2ου ομίλου της Α' κατηγορίας έχει ως εξής:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΣ Νεάπολης: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
ΑΕ Φιλύρου - Κεραυνός Κολχικού: -
Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Ασκού: -
Διγενής Κρυονερίου - Θύελλα Περιστερώνα: -
Μακεδονικός Λητής - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -

2η αγωνιστική
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Νίκη Ηρακλείου: -
Κεραυνός Κολχικού - Διγενής Κρυονερίου: -
Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής: -
Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟ Δορκάδας: -

3η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
ΑΕ Φιλύρου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -
Νίκη Ηρακλείου - ΑΣ Νεάπολης: -
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Κεραυνός Κολχικού: -
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Ασκού: -
Θύελλα Περιστερώνα - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -

4η αγωνιστική
ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - Νίκη Ηρακλείου: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Διγενής Κρυονερίου: -
ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Λητής: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας: -
Κεραυνός Κολχικού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
Μακεδονικός Ασκού - Θύελλα Περιστερώνα: -

5η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - Νίκη Ηρακλείου: -
Διγενής Κρυονερίου - ΑΕ Φιλύρου: -
Μακεδονικός Λητής - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -
ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΣ Νεάπολης: -
Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Ασκού: -

6η αγωνιστική
Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Λητής: -
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟ Δορκάδας: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
ΑΣ Νεάπολης - Θύελλα Περιστερώνα: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Κολχικού: -

7η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Λητής: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Διγενής Κρυονερίου: -
ΠΑΟ Δορκάδας - Νίκη Ηρακλείου: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Φιλύρου: -
Θύελλα Περιστερώνα - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
Μακεδονικός Ασκού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -
Κεραυνός Κολχικού - ΑΣ Νεάπολης: -

8η αγωνιστική
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟ Δορκάδας: -
Διγενής Κρυονερίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
Νίκη Ηρακλείου - Θύελλα Περιστερώνα: -
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Ασκού: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - Κεραυνός Κολχικού: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -

9η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Δορκάδας: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Λητής: -
Μακεδονικός Ασκού - Διγενής Κρυονερίου: -
Κεραυνός Κολχικού - Νίκη Ηρακλείου: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Φιλύρου: -
ΑΣ Νεάπολης - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -

10η αγωνιστική
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
ΠΑΟ Δορκάδας - Θύελλα Περιστερώνα: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Ασκού: -
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού: -
Διγενής Κρυονερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ Νεάπολης: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -

11η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - Θύελλα Περιστερώνα: -
Μακεδονικός Ασκού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟ Δορκάδας: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
ΑΣ Νεάπολης - Διγενής Κρυονερίου: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νίκη Ηρακλείου: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΑΕ Φιλύρου: -

12η αγωνιστική
Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Κολχικού: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΣ Νεάπολης: -
Μακεδονικός Λητής - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -
Διγενής Κρυονερίου - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
Νίκη Ηρακλείου - ΑΕ Φιλύρου: -

13η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Κολχικού: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού: -
ΑΣ Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟ Δορκάδας: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Λητής: -
Νίκη Ηρακλείου - Διγενής Κρυονερίου: -

14η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Μακεδονικός Ασκού - ΑΣ Νεάπολης: -
Θύελλα Περιστερώνα - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Φιλύρου: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Νίκη Ηρακλείου: -
Μακεδονικός Λητής - Διγενής Κρυονερίου: -

15η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Κεραυνός Κολχικού: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Ασκού: -
ΑΕ Φιλύρου - Θύελλα Περιστερώνα: -
Νίκη Ηρακλείου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟ Δορκάδας: -
Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -

16η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
Κεραυνός Κολχικού - ΑΕ Φιλύρου: -
Μακεδονικός Ασκού - Νίκη Ηρακλείου: -
Θύελλα Περιστερώνα - Διγενής Κρυονερίου: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Λητής: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟ Δορκάδας: -

17η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΑΣ Νεάπολης: -
Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Διγενής Κρυονερίου - Κεραυνός Κολχικού: -
Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Θύελλα Περιστερώνα: -
ΠΑΟ Δορκάδας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -

18η αγωνιστική
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΕ Φιλύρου: -
ΑΣ Νεάπολης - Νίκη Ηρακλείου: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Λητής: -
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟ Δορκάδας: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Θύελλα Περιστερώνα: -

19η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΕ Φιλύρου: -
Νίκη Ηρακλείου - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
Διγενής Κρυονερίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -
Μακεδονικός Λητής - ΑΣ Νεάπολης: -
ΠΑΟ Δορκάδας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Κολχικού: -
Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Ασκού: -

20η αγωνιστική
Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
ΑΕ Φιλύρου - Διγενής Κρυονερίου: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Λητής: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟ Δορκάδας: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θύελλα Περιστερώνα: -
Μακεδονικός Ασκού - Κεραυνός Κολχικού: -

21η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - Διγενής Κρυονερίου: -
Μακεδονικός Λητής - Νίκη Ηρακλείου: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Φιλύρου: -
ΠΑΟ Δορκάδας - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΣ Νεάπολης: -
Κεραυνός Κολχικού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -

22η αγωνιστική
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Διγενής Κρυονερίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟ Δορκάδας: -
ΑΕ Φιλύρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - Θύελλα Περιστερώνα: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Μακεδονικός Ασκού: -
ΑΣ Νεάπολης - Κεραυνός Κολχικού: -

23η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Λητής: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Διγενής Κρυονερίου: -
Θύελλα Περιστερώνα - Νίκη Ηρακλείου: -
Μακεδονικός Ασκού - ΑΕ Φιλύρου: -
Κεραυνός Κολχικού - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -

24η αγωνιστική
ΠΑΟ Δορκάδας - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
Μακεδονικός Λητής - Θύελλα Περιστερώνα: -
Διγενής Κρυονερίου - Μακεδονικός Ασκού: -
Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Κολχικού: -
ΑΕ Φιλύρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΣ Νεάπολης: -

25η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
Θύελλα Περιστερώνα - ΠΑΟ Δορκάδας: -
Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Λητής: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Διγενής Κρυονερίου: -
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Φιλύρου: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ελλήσποντος Μαδύτου: -

26η αγωνιστική
Θύελλα Περιστερώνα - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Ασκού: -
ΠΑΟ Δορκάδας - Κεραυνός Κολχικού: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Διγενής Κρυονερίου - ΑΣ Νεάπολης: -
Νίκη Ηρακλείου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -
ΑΕ Φιλύρου - Ελλήσποντος Μαδύτου: -

27η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Ασκού: -
Κεραυνός Κολχικού - Θύελλα Περιστερώνα: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Μακεδονικός Λητής: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - Διγενής Κρυονερίου: -
ΑΕ Φιλύρου - Νίκη Ηρακλείου: -

28η αγωνιστική
Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Μακεδονικός Ασκού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΣ Νεάπολης: -
ΠΑΟ Δορκάδας - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
Μακεδονικός Λητής - ΑΕ Φιλύρου: -
Διγενής Κρυονερίου - Νίκη Ηρακλείου: -

29η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Ασκού: -
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Θύελλα Περιστερώνα: -
Ελλήσποντος Μαδύτου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου: -
ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟ Δορκάδας: -
Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: -
Διγενής Κρυονερίου - Μακεδονικός Λητής: -

30η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΣ Νεάπολης: -
Κεραυνός Κολχικού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου: -
Μακεδονικός Ασκού - Ελλήσποντος Μαδύτου: -
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Φιλύρου: -
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Νίκη Ηρακλείου: -
ΠΑΟ Δορκάδας - Διγενής Κρυονερίου: -
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής: -

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα