wrapper

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών του 3ου ομίλου της Α κατηγορίας:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Μαραθώνας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Νίκη Μεσημερίου - Πανόραμα: -
Εθνικός Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αριστοτέλης: -
Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Επανομής: -
ΑΕ Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής: -

2η αγωνιστική
Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Ρυσίου: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μαραθώνας: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Εθνικός Πυλαίας: -
Πανόραμα - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αετός Βασιλικών: -
Αριστοτέλης - Ορφέας Σουρωτής: -
Αναγέννηση Επανομής - ΑΕ Κρήνης: -

3η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Μαραθώνας: -
Νίκη Μεσημερίου - Αστέρας Ραιδεστού: -
Εθνικός Πυλαίας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Ορφέας Σουρωτής - Πανόραμα: -
ΑΕ Κρήνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Αριστοτέλης - Αναγέννηση Επανομής: -

4η αγωνιστική
Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Ρυσίου: -
Μαραθώνας - Εθνικός Πυλαίας: -
Αστέρας Ραιδεστού - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αετός Βασιλικών: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Κρήνης: -
Πανόραμα - Αναγέννηση Επανομής: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αριστοτέλης: -

5η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Εθνικός Πυλαίας: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Μεσημερίου: -
Αετός Βασιλικών - Μαραθώνας: -
Ορφέας Σουρωτής - Αστέρας Ραιδεστού: -
ΑΕ Κρήνης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Αριστοτέλης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Πανόραμα - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -

6η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου: -
Εθνικός Πυλαίας - Αετός Βασιλικών: -
Νίκη Μεσημερίου - Ορφέας Σουρωτής: -
Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης: -
Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Επανομής: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αριστοτέλης: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Πανόραμα: -

7η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Αετός Βασιλικών: -
Ορφέας Σουρωτής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
ΑΕ Κρήνης - Εθνικός Πυλαίας: -
Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Μεσημερίου: -
Αριστοτέλης - Μαραθώνας: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού: -
Πανόραμα - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -

8η αγωνιστική
Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Ρυσίου: -
Αετός Βασιλικών - ΑΕ Κρήνης: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Επανομής: -
Εθνικός Πυλαίας - Αριστοτέλης: -
Νίκη Μεσημερίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Μαραθώνας - Πανόραμα: -
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -

9η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Κρήνης: -
Αναγέννηση Επανομής - Ορφέας Σουρωτής: -
Αριστοτέλης - Αετός Βασιλικών: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Νίκη Μεσημερίου: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού: -

10η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου: -
ΑΕ Κρήνης - Αριστοτέλης: -
Ορφέας Σουρωτής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Αετός Βασιλικών - Πανόραμα: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Νίκη Μεσημερίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Μαραθώνας - Αστέρας Ραιδεστού: -

11η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Αριστοτέλης: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής: -
Πανόραμα - ΑΕ Κρήνης: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Αστέρας Ραιδεστού - Εθνικός Πυλαίας: -
Μαραθώνας - Νίκη Μεσημερίου: -

12η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αναγέννηση Ρυσίου: -
Αριστοτέλης - Πανόραμα: -
Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Ορφέας Σουρωτής - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Αετός Βασιλικών - Αστέρας Ραιδεστού: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μαραθώνας: -
Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου: -

13η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Πανόραμα: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής: -
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Κρήνης: -
Μαραθώνας - Ορφέας Σουρωτής: -
Νίκη Μεσημερίου - Αετός Βασιλικών: -
Εθνικός Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -

14η αγωνιστική
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αναγέννηση Ρυσίου: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Αριστοτέλης - Αστέρας Ραιδεστού: -
Αναγέννηση Επανομής - Μαραθώνας: -
ΑΕ Κρήνης - Νίκη Μεσημερίου: -
Ορφέας Σουρωτής - Εθνικός Πυλαίας: -
Αετός Βασιλικών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -

15η αγωνιστική
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Αστέρας Ραιδεστού - Πανόραμα: -
Μαραθώνας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Νίκη Μεσημερίου - Αριστοτέλης: -
Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΕ Κρήνης: -
Αετός Βασιλικών - Ορφέας Σουρωτής: -

16η αγωνιστική
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Μαραθώνας: -
Πανόραμα - Νίκη Μεσημερίου: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας: -
Αριστοτέλης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών: -
Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Κρήνης: -

17η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Αστέρας Ραιδεστού: -
Μαραθώνας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Εθνικός Πυλαίας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Πανόραμα: -
Αετός Βασιλικών - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Ορφέας Σουρωτής - Αριστοτέλης: -
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής: -

18η αγωνιστική
Μαραθώνας - Αναγέννηση Ρυσίου: -
Αστέρας Ραιδεστού - Νίκη Μεσημερίου: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Εθνικός Πυλαίας: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αετός Βασιλικών: -
Πανόραμα - Ορφέας Σουρωτής: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΕ Κρήνης: -
Αναγέννηση Επανομής - Αριστοτέλης: -

19η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Νίκη Μεσημερίου: -
Εθνικός Πυλαίας - Μαραθώνας: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αστέρας Ραιδεστού: -
Αετός Βασιλικών - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Αναγέννηση Επανομής - Πανόραμα: -
Αριστοτέλης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -

20η αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Ρυσίου: -
Νίκη Μεσημερίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Μαραθώνας - Αετός Βασιλικών: -
Αστέρας Ραιδεστού - Ορφέας Σουρωτής: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Κρήνης: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αριστοτέλης: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Πανόραμα: -

21η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Αετός Βασιλικών - Εθνικός Πυλαίας: -
Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Μεσημερίου: -
ΑΕ Κρήνης - Μαραθώνας: -
Αναγέννηση Επανομής - Αστέρας Ραιδεστού: -
Αριστοτέλης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Πανόραμα - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -

22η αγωνιστική
Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Ρυσίου: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορφέας Σουρωτής: -
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Κρήνης: -
Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Επανομής: -
Μαραθώνας - Αριστοτέλης: -
Αστέρας Ραιδεστού - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Πανόραμα: -

23η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής: -
ΑΕ Κρήνης - Αετός Βασιλικών: -
Αναγέννηση Επανομής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Αριστοτέλης - Εθνικός Πυλαίας: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου: -
Πανόραμα - Μαραθώνας: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αστέρας Ραιδεστού: -

24η αγωνιστική
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου: -
Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Επανομής: -
Αετός Βασιλικών - Αριστοτέλης: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Εθνικός Πυλαίας - Πανόραμα: -
Νίκη Μεσημερίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Αστέρας Ραιδεστού - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -

25η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Αναγέννηση Επανομής: -
Αριστοτέλης - ΑΕ Κρήνης: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ορφέας Σουρωτής: -
Πανόραμα - Αετός Βασιλικών: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Νίκη Μεσημερίου: -
Αστέρας Ραιδεστού - Μαραθώνας: -

26η αγωνιστική
Αριστοτέλης - Αναγέννηση Ρυσίου: -
Αναγέννηση Επανομής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΑΕ Κρήνης - Πανόραμα: -
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Εθνικός Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού: -
Νίκη Μεσημερίου - Μαραθώνας: -

27η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Πανόραμα - Αριστοτέλης: -
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αναγέννηση Επανομής: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής: -
Αστέρας Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών: -
Μαραθώνας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Νίκη Μεσημερίου - Εθνικός Πυλαίας: -

28η αγωνιστική
Πανόραμα - Αναγέννηση Ρυσίου: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Αναγέννηση Επανομής - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
ΑΕ Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού: -
Ορφέας Σουρωτής - Μαραθώνας: -
Αετός Βασιλικών - Νίκη Μεσημερίου: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Εθνικός Πυλαίας: -

29η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου: -
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Αστέρας Ραιδεστού - Αριστοτέλης: -
Μαραθώνας - Αναγέννηση Επανομής: -
Νίκη Μεσημερίου - ΑΕ Κρήνης: -
Εθνικός Πυλαίας - Ορφέας Σουρωτής: -
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αετός Βασιλικών: -

30η αγωνιστική
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης: -
Πανόραμα - Αστέρας Ραιδεστού: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μαραθώνας: -
Αριστοτέλης - Νίκη Μεσημερίου: -
Αναγέννηση Επανομής - Εθνικός Πυλαίας: -
ΑΕ Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Ορφέας Σουρωτής - Αετός Βασιλικών: -

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα