wrapper

Α1 Κατηγορία 2020-2021: Όλες οι αγωνιστικές των δύο ομίλων!

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου - Καμπανιακός: -
Ιωνικός - Ιάσων Αυγής: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θύελλα Περιστερώνα: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟ Ξυλούπολης: -
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ομόνοια Σίνδου: -

2η αγωνιστική
Καμπανιακός - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Ιωνικός - Δόξα Πενταλόφου: -
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ομόνοια Σίνδου: -
Θύελλα Περιστερώνα - Ολυμπιακός Κυμίνων: -
Ιάσων Αυγής - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -

3η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ιωνικός: -
Ολυμπιακός Κυμίνων - Καμπανιακός: -
Ομόνοια Σίνδου - Ιάσων Αυγής: -
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Θύελλα Περιστερώνα: -

4η αγωνιστική
Καμπανιακός - ΠΑΟ Ξυλούπολης: -
Ιωνικός - Ομόνοια Σίνδου: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ολυμπιακός Κυμίνων: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου: -
Ιάσων Αυγής - Θύελλα Περιστερώνα: -

5η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου - Ολυμπιακός Κυμίνων: -
Καμπανιακός - Ιάσων Αυγής: -
Ομόνοια Σίνδου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Θύελλα Περιστερώνα - Ιωνικός: -

6η αγωνιστική
Ιωνικός - Καμπανιακός: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ιάσων Αυγής: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Θύελλα Περιστερώνα: -
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Ξυλούπολης: -
Ομόνοια Σίνδου - Δόξα Πενταλόφου: -

7η αγωνιστική
Καμπανιακός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ιωνικός: -
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Δόξα Πενταλόφου: -
Θύελλα Περιστερώνα - Ομόνοια Σίνδου: -
Ιάσων Αυγής - Ολυμπιακός Κυμίνων: -

8η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου - Θύελλα Περιστερώνα: -
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ιωνικός: -
Ομόνοια Σίνδου - Καμπανιακός: -
Ιάσων Αυγής - ΠΑΟ Ξυλούπολης: -

9η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου - Ιάσων Αυγής: -
Ιωνικός - ΠΑΟ Ξυλούπολης: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ομόνοια Σίνδου: -
Ολυμπιακός Κυμίνων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: -
Θύελλα Περιστερώνα - Καμπανιακός: -

*. Μετά το πέρας της 9ης αγωνιστικής ακολουθούν άλλες εννέα με τους γηπεδούχους να γίνονται φιλοξενούμενοι και αντίστροφα.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΠΑΟΝ Επιβατών - Μαραθώνας: -
Αετός Βασιλικών - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΑΟ Καρδίας - Φοίνικας Πολίχνης: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Παύλος Μελάς: -

2η αγωνιστική
Μαραθώνας - Αετός Βασιλικών: -
Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟΝ Επιβατών: -
Φοίνικας Πολίχνης - Παύλος Μελάς: -
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -

3η αγωνιστική
ΠΑΟΝ Επιβατών - Αετός Βασιλικών: -
ΑΟ Καρδίας - Αναγέννηση Επανομής: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μαραθώνας: -
Φοίνικας Πολίχνης - Αχιλλέας Τριανδρίας: -

4η αγωνιστική
Μαραθώνας - Φοίνικας Πολίχνης: -
Αναγέννηση Επανομής - Παύλος Μελάς: -
Αετός Βασιλικών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΑΟ Καρδίας - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

5η αγωνιστική
ΠΑΟΝ Επιβατών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
Παύλος Μελάς - ΑΟ Καρδίας: -
Φοίνικας Πολίχνης - Αετός Βασιλικών: -
Αχιλλέας Τριανδρίας - Αναγέννηση Επανομής: -

6η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής - Μαραθώνας: -
ΑΟ Καρδίας - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Φοίνικας Πολίχνης: -
Παύλος Μελάς - ΠΑΟΝ Επιβατών: -

7η αγωνιστική
Μαραθώνας - ΑΟ Καρδίας: -
Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Επανομής: -
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΟΝ Επιβατών: -
Αχιλλέας Τριανδρίας - Παύλος Μελάς: -

8η αγωνιστική
ΠΑΟΝ Επιβατών - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΑΟ Καρδίας - Αετός Βασιλικών: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής: -
Παύλος Μελάς - Μαραθώνας: -

9η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής - Φοίνικας Πολίχνης: -
Αετός Βασιλικών - Παύλος Μελάς: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΟ Καρδίας: -
Αχιλλέας Τριανδρίας - Μαραθώνας: -

*. Μετά το πέρας της 9ης αγωνιστικής ακολουθούν άλλες εννέα με τους γηπεδούχους να γίνονται φιλοξενούμενοι και αντίστροφα.


Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα