wrapper

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών της Α1 κατηγορίας:

1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ιάσων Αυγής:  -  
Αίας Ευόσμου - Θερμαϊκός Θέρμης:  -  
Μακεδονικός - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
Οδυσσέας Κορδελιού - Νίκη Μεσημερίου:  -  
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΓΣ Ηλιούπολης:  -  
Δόξα Πενταλόφου - Μακεδονικός Λητής:  -  
ΑΟ Καρδίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Αχιλλέας Τριανδρίας - Παύλος Μελάς:  -  
 
2η αγωνιστική
Αίας Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων:  -  
Ιάσων Αυγής - Μακεδονικός:  -  
Θερμαϊκός Θέρμης - Οδυσσέας Κορδελιού:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ολυμπιακός Κυμίνων:  -  
Νίκη Μεσημερίου - Δόξα Πενταλόφου:  -  
ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Καρδίας:  -  
Μακεδονικός Λητής - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Παύλος Μελάς:  -  
 
3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μακεδονικός:  -  
Οδυσσέας Κορδελιού - Αίας Ευόσμου:  -  
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ιάσων Αυγής:  -  
Δόξα Πενταλόφου - Θερμαϊκός Θέρμης:  -  
ΑΟ Καρδίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - Νίκη Μεσημερίου:  -  
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΓΣ Ηλιούπολης:  -  
Παύλος Μελάς - Μακεδονικός Λητής:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:  -  
 
4η αγωνιστική
Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΟ Κουφαλίων:  -  
Μακεδονικός - Ολυμπιακός Κυμίνων:  -  
Αίας Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου:  -  
Ιάσων Αυγής - ΑΟ Καρδίας:  -  
Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αχιλλέας Τριανδρίας:  -  
Νίκη Μεσημερίου - Παύλος Μελάς:  -  
ΓΣ Ηλιούπολης - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Μακεδονικός Λητής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:  -  
 
5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ολυμπιακός Κυμίνων:  -  
Δόξα Πενταλόφου - Οδυσσέας Κορδελιού:  -  
ΑΟ Καρδίας - Μακεδονικός:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - Αίας Ευόσμου:  -  
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ιάσων Αυγής:  -  
Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θέρμης:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου:  -  
Μακεδονικός Λητής - ΓΣ Ηλιούπολης:  -  
 
6η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου - ΠΑΟ Κουφαλίων:  -  
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΑΟ Καρδίας:  -  
Οδυσσέας Κορδελιού - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
Μακεδονικός - Αχιλλέας Τριανδρίας:  -  
Αίας Ευόσμου - Παύλος Μελάς:  -  
Ιάσων Αυγής - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μακεδονικός Λητής:  -  
Νίκη Μεσημερίου - ΓΣ Ηλιούπολης:  -  
 
7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΟ Καρδίας:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Πενταλόφου:  -  
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ολυμπιακός Κυμίνων:  -  
Παύλος Μελάς - Οδυσσέας Κορδελιού:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός:  -  
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αίας Ευόσμου:  -  
Μακεδονικός Λητής - Ιάσων Αυγής:  -  
ΓΣ Ηλιούπολης - Θερμαϊκός Θέρμης:  -  
Νίκη Μεσημερίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
 
8η αγωνιστική
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΟ Κουφαλίων:  -  
ΑΟ Καρδίας - Αχιλλέας Τριανδρίας:  -  
Δόξα Πενταλόφου - Παύλος Μελάς:  -  
Ολυμπιακός Κυμίνων - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:  -  
Μακεδονικός - Μακεδονικός Λητής:  -  
Αίας Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης:  -  
Ιάσων Αυγής - Νίκη Μεσημερίου:  -  
Θερμαϊκός Θέρμης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
 
9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - Αχιλλέας Τριανδρίας:  -  
Παύλος Μελάς - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΟ Καρδίας:  -  
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Δόξα Πενταλόφου:  -  
Μακεδονικός Λητής - Ολυμπιακός Κυμίνων:  -  
ΓΣ Ηλιούπολης - Οδυσσέας Κορδελιού:  -  
Νίκη Μεσημερίου - Μακεδονικός:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αίας Ευόσμου:  -  
Θερμαϊκός Θέρμης - Ιάσων Αυγής:  -  
 
10η αγωνιστική
Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Κουφαλίων:  -  
Αχιλλέας Τριανδρίας - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:  -  
ΑΟ Καρδίας - Μακεδονικός Λητής:  -  
Δόξα Πενταλόφου - ΓΣ Ηλιούπολης:  -  
Ολυμπιακός Κυμίνων - Νίκη Μεσημερίου:  -  
Οδυσσέας Κορδελιού - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
Μακεδονικός - Θερμαϊκός Θέρμης:  -  
Ιάσων Αυγής - Αίας Ευόσμου:  -  
 
11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Παύλος Μελάς:  -  
Μακεδονικός Λητής - Αχιλλέας Τριανδρίας:  -  
ΓΣ Ηλιούπολης - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
Νίκη Μεσημερίου - ΑΟ Καρδίας:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Δόξα Πενταλόφου:  -  
Θερμαϊκός Θέρμης - Ολυμπιακός Κυμίνων:  -  
Ιάσων Αυγής - Οδυσσέας Κορδελιού:  -  
Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός:  -  
 
12η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΠΑΟ Κουφαλίων:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Λητής:  -  
Παύλος Μελάς - ΓΣ Ηλιούπολης:  -  
Αχιλλέας Τριανδρίας - Νίκη Μεσημερίου:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
ΑΟ Καρδίας - Θερμαϊκός Θέρμης:  -  
Δόξα Πενταλόφου - Ιάσων Αυγής:  -  
Ολυμπιακός Κυμίνων - Αίας Ευόσμου:  -  
Μακεδονικός - Οδυσσέας Κορδελιού:  -  
 
13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μακεδονικός Λητής:  -  
ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:  -  
Νίκη Μεσημερίου - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Παύλος Μελάς:  -  
Θερμαϊκός Θέρμης - Αχιλλέας Τριανδρίας:  -  
Ιάσων Αυγής - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
Αίας Ευόσμου - ΑΟ Καρδίας:  -  
Μακεδονικός - Δόξα Πενταλόφου:  -  
Οδυσσέας Κορδελιού - Ολυμπιακός Κυμίνων:  -  
 
14η αγωνιστική
ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΟ Κουφαλίων:  -  
Μακεδονικός Λητής - Νίκη Μεσημερίου:  -  
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Θερμαϊκός Θέρμης:  -  
Παύλος Μελάς - Ιάσων Αυγής:  -  
Αχιλλέας Τριανδρίας - Αίας Ευόσμου:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - Μακεδονικός:  -  
ΑΟ Καρδίας - Οδυσσέας Κορδελιού:  -  
Ολυμπιακός Κυμίνων - Δόξα Πενταλόφου:  -  
 
15η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - Νίκη Μεσημερίου:  -  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΓΣ Ηλιούπολης:  -  
Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός Λητής:  -  
Ιάσων Αυγής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:  -  
Αίας Ευόσμου - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
Μακεδονικός - Παύλος Μελάς:  -  
Οδυσσέας Κορδελιού - Αχιλλέας Τριανδρίας:  -  
Ολυμπιακός Κυμίνων - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
Δόξα Πενταλόφου - ΑΟ Καρδίας:  -  
 
16η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΑΟ Κουφαλίων:  -  
Νίκη Μεσημερίου - Θερμαϊκός Θέρμης:  -  
ΓΣ Ηλιούπολης - Ιάσων Αυγής:  -  
Μακεδονικός Λητής - Αίας Ευόσμου:  -  
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μακεδονικός:  -  
Θύελλα Περιστερώνα - Οδυσσέας Κορδελιού:  -  
Παύλος Μελάς - Ολυμπιακός Κυμίνων:  -  
Αχιλλέας Τριανδρίας - Δόξα Πενταλόφου:  -  
ΑΟ Καρδίας - Φοίνικας Πολίχνης:  -  
 
17η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - Θερμαϊκός Θέρμης:  -  
Ιάσων Αυγής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου:  -  
Αίας Ευόσμου - Νίκη Μεσημερίου:  -  
Μακεδονικός - ΓΣ Ηλιούπολης:  -  
Οδυσσέας Κορδελιού - Μακεδονικός Λητής:  -  
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:  -  
Δόξα Πενταλόφου - Θύελλα Περιστερώνα:  -  
ΑΟ Καρδίας - Παύλος Μελάς:  -  
Φοίνικας Πολίχνης - Αχιλλέας Τριανδρίας

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα