wrapper

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών του 4ου ομίλου της Β κατηγορίας:

1η αγωνιστική
Ερμής Μηχανιώνας - Αριστοτέλης:  -  
Ιπποκράτης Σουρωτής - Πυρσός Αγίας Τριάδας :  -  
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ελπίδες Θερ.Θέρμης:  -  
ΑΕ Μαρτίου - ΓΣ Φοίνικα:  -  
Νίκη Κερασιάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος:  -  
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Δόξα Τριλόφου:  -  
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αετός Βασιλικών:  -  
 
2η αγωνιστική
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ερμής Μηχανιώνας:  -  
Αριστοτέλης - Ιπποκράτης Σουρωτής:  -  
Πυρσός Αγίας Τριάδας  - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Νίκη Κερασιάς:  -  
ΓΣ Φοίνικα - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου:  -  
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αετός Βασιλικών:  -  
Δόξα Τριλόφου - Μέντεκας Καλαμαριάς:  -  
 
3η αγωνιστική
Ερμής Μηχανιώνας - Ιπποκράτης Σουρωτής:  -  
Θρίαμβος Ταγαράδων - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Αριστοτέλης:  -  
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας :  -  
Αετός Βασιλικών - Ελπίδες Θερ.Θέρμης:  -  
Μέντεκας Καλαμαριάς - ΓΣ Φοίνικα:  -  
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Δόξα Τριλόφου:  -  
 
4η αγωνιστική
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ερμής Μηχανιώνας:  -  
Ιπποκράτης Σουρωτής - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Νίκη Κερασιάς:  -  
Αριστοτέλης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου:  -  
Πυρσός Αγίας Τριάδας  - Μέντεκας Καλαμαριάς:  -  
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Δόξα Τριλόφου:  -  
ΓΣ Φοίνικα - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος:  -  
 
5η αγωνιστική
Ερμής Μηχανιώνας - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Νίκη Κερασιάς - Θρίαμβος Ταγαράδων:  -  
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ιπποκράτης Σουρωτής:  -  
Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη:  -  
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αριστοτέλης:  -  
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Πυρσός Αγίας Τριάδας :  -  
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΓΣ Φοίνικα:  -  
 
6η αγωνιστική
Νίκη Κερασιάς - Ερμής Μηχανιώνας:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου:  -  
Θρίαμβος Ταγαράδων - Αετός Βασιλικών:  -  
Ιπποκράτης Σουρωτής - Μέντεκας Καλαμαριάς:  -  
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Δόξα Τριλόφου:  -  
Αριστοτέλης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος:  -  
Πυρσός Αγίας Τριάδας  - Ελπίδες Θερ.Θέρμης:  -  
 
7η αγωνιστική
Ερμής Μηχανιώνας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου:  -  
Αετός Βασιλικών - Νίκη Κερασιάς:  -  
Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Δόξα Τριλόφου - Θρίαμβος Ταγαράδων:  -  
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ιπποκράτης Σουρωτής:  -  
ΓΣ Φοίνικα - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη:  -  
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αριστοτέλης:  -  
 
8η αγωνιστική
Αετός Βασιλικών - Ερμής Μηχανιώνας:  -  
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Μέντεκας Καλαμαριάς:  -  
Νίκη Κερασιάς - Δόξα Τριλόφου:  -  
ΑΕ Μαρτίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος:  -  
Θρίαμβος Ταγαράδων - ΓΣ Φοίνικα:  -  
Ιπποκράτης Σουρωτής - Ελπίδες Θερ.Θέρμης:  -  
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Πυρσός Αγίας Τριάδας :  -  
 
9η αγωνιστική
Ερμής Μηχανιώνας - Μέντεκας Καλαμαριάς:  -  
Δόξα Τριλόφου - Αετός Βασιλικών:  -  
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου:  -  
ΓΣ Φοίνικα - Νίκη Κερασιάς:  -  
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Πυρσός Αγίας Τριάδας  - Θρίαμβος Ταγαράδων:  -  
Αριστοτέλης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη:  -  
 
10η αγωνιστική
Δόξα Τριλόφου - Ερμής Μηχανιώνας:  -  
Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος:  -  
Αετός Βασιλικών - ΓΣ Φοίνικα:  -  
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης:  -  
Νίκη Κερασιάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας :  -  
Θρίαμβος Ταγαράδων - Αριστοτέλης:  -  
Ιπποκράτης Σουρωτής - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη:  -  
 
11η αγωνιστική
Ερμής Μηχανιώνας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος:  -  
ΓΣ Φοίνικα - Δόξα Τριλόφου:  -  
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Μέντεκας Καλαμαριάς:  -  
Πυρσός Αγίας Τριάδας  - Αετός Βασιλικών:  -  
Αριστοτέλης - Νίκη Κερασιάς:  -  
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Ιπποκράτης Σουρωτής - Θρίαμβος Ταγαράδων:  -  
 
12η αγωνιστική
ΓΣ Φοίνικα - Ερμής Μηχανιώνας:  -  
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ελπίδες Θερ.Θέρμης:  -  
Δόξα Τριλόφου - Πυρσός Αγίας Τριάδας :  -  
Αετός Βασιλικών - Αριστοτέλης:  -  
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη:  -  
Νίκη Κερασιάς - Ιπποκράτης Σουρωτής:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Θρίαμβος Ταγαράδων:  -  
 
13η αγωνιστική
Ερμής Μηχανιώνας - Ελπίδες Θερ.Θέρμης:  -  
Πυρσός Αγίας Τριάδας  - ΓΣ Φοίνικα:  -  
Αριστοτέλης - Δόξα Τριλόφου:  -  
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μέντεκας Καλαμαριάς:  -  
Ιπποκράτης Σουρωτής - Αετός Βασιλικών:  -  
Θρίαμβος Ταγαράδων - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Νίκη Κερασιάς:  -  
 
14η αγωνιστική
Πυρσός Αγίας Τριάδας  - Ερμής Μηχανιώνας:  -  
ΓΣ Φοίνικα - Αριστοτέλης:  -  
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη:  -  
Δόξα Τριλόφου - Ιπποκράτης Σουρωτής:  -  
Μέντεκας Καλαμαριάς - Θρίαμβος Ταγαράδων:  -  
Αετός Βασιλικών - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Νίκη Κερασιάς:  -  
 
15η αγωνιστική
Αριστοτέλης - Πυρσός Αγίας Τριάδας :  -  
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ελπίδες Θερ.Θέρμης:  -  
Ιπποκράτης Σουρωτής - ΓΣ Φοίνικα:  -  
Θρίαμβος Ταγαράδων - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Δόξα Τριλόφου:  -  
Νίκη Κερασιάς - Μέντεκας Καλαμαριάς:  -  
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αετός Βασιλικών:  -

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα