wrapper

Οι αγωνιστικές της περιόδου 2018-2019 στον τέταρτο όμιλο της Β' κατηγορίας έχουν ως εξής:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Ηρακλής Μοδίου: -
Εθνικός Προφήτη - Αρης Ξηροποτάμου: -
Διγενής Κρυονερίου - Αρης Καβαλαρίου: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δόξα Ασσήρου: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δάφνη Ευαγγελισμού: -
Βρασίδας Βρασνών - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -
Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Λαγυνών: -

2η αγωνιστική
Εθνικός Προφήτη - Νέστωρ Οσσας: -
Ηρακλής Μοδίου - Διγενής Κρυονερίου: -
Αρης Ξηροποτάμου - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -
Αρης Καβαλαρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -
Δόξα Ασσήρου - Βρασίδας Βρασνών: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - Δράση Αρδαμερίου: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Εθνικός Λαγυνών: -

3η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Διγενής Κρυονερίου: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Προφήτη: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Ηρακλής Μοδίου: -
Βρασίδας Βρασνών - Αρης Ξηροποτάμου: -
Δράση Αρδαμερίου - Αρης Καβαλαρίου: -
Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ασσήρου: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Δάφνη Ευαγγελισμού: -

4η αγωνιστική
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νέστωρ Οσσας: -
Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -
Εθνικός Προφήτη - Βρασίδας Βρασνών: -
Ηρακλής Μοδίου - Δράση Αρδαμερίου: -
Αρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Λαγυνών: -
Αρης Καβαλαρίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -
Δόξα Ασσήρου - Δάφνη Ευαγγελισμού: -

5η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -
Βρασίδας Βρασνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -
Δράση Αρδαμερίου - Διγενής Κρυονερίου: -
Εθνικός Λαγυνών - Εθνικός Προφήτη: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Ηρακλής Μοδίου: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - Αρης Ξηροποτάμου: -
Δόξα Ασσήρου - Αρης Καβαλαρίου: -

6η αγωνιστική
Βρασίδας Βρασνών - Νέστωρ Οσσας: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δράση Αρδαμερίου: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Λαγυνών: -
Διγενής Κρυονερίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -
Εθνικός Προφήτη - Δάφνη Ευαγγελισμού: -
Ηρακλής Μοδίου - Δόξα Ασσήρου: -
Αρης Ξηροποτάμου - Αρης Καβαλαρίου: -

7η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Δράση Αρδαμερίου: -
Εθνικός Λαγυνών - Βρασίδας Βρασνών: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -
Δόξα Ασσήρου - Διγενής Κρυονερίου: -
Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Προφήτη: -
Αρης Ξηροποτάμου - Ηρακλής Μοδίου: -

8η αγωνιστική
Εθνικός Λαγυνών - Νέστωρ Οσσας: -
Δράση Αρδαμερίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -
Βρασίδας Βρασνών - Δάφνη Ευαγγελισμού: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δόξα Ασσήρου: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Αρης Καβαλαρίου: -
Διγενής Κρυονερίου - Αρης Ξηροποτάμου: -
Εθνικός Προφήτη - Ηρακλής Μοδίου: -

9η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Λαγυνών: -
Δόξα Ασσήρου - Δράση Αρδαμερίου: -
Αρης Καβαλαρίου - Βρασίδας Βρασνών: -
Αρης Ξηροποτάμου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -
Ηρακλής Μοδίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -
Διγενής Κρυονερίου - Εθνικός Προφήτη: -

10η αγωνιστική
Δάφνη Ευαγγελισμού - Νέστωρ Οσσας: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Δόξα Ασσήρου: -
Εθνικός Λαγυνών - Αρης Καβαλαρίου: -
Δράση Αρδαμερίου - Αρης Ξηροποτάμου: -
Βρασίδας Βρασνών - Ηρακλής Μοδίου: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Εθνικός Προφήτη: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Διγενής Κρυονερίου: -

11η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Δόξα Ασσήρου: -
Αρης Καβαλαρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού: -
Αρης Ξηροποτάμου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -
Ηρακλής Μοδίου - Εθνικός Λαγυνών: -
Εθνικός Προφήτη - Δράση Αρδαμερίου: -
Διγενής Κρυονερίου - Βρασίδας Βρασνών: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -

12η αγωνιστική
Αρης Καβαλαρίου - Νέστωρ Οσσας: -
Δόξα Ασσήρου - Αρης Ξηροποτάμου: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - Ηρακλής Μοδίου: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Εθνικός Προφήτη: -
Εθνικός Λαγυνών - Διγενής Κρυονερίου: -
Δράση Αρδαμερίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -
Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -

13η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Αρης Ξηροποτάμου: -
Ηρακλής Μοδίου - Αρης Καβαλαρίου: -
Εθνικός Προφήτη - Δόξα Ασσήρου: -
Διγενής Κρυονερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Εθνικός Λαγυνών: -
Δράση Αρδαμερίου - Βρασίδας Βρασνών: -

14η αγωνιστική
Ηρακλής Μοδίου - Νέστωρ Οσσας: -
Αρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Προφήτη: -
Αρης Καβαλαρίου - Διγενής Κρυονερίου: -
Δόξα Ασσήρου - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Βρασίδας Βρασνών: -
Εθνικός Λαγυνών - Δράση Αρδαμερίου: -

15η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Εθνικός Προφήτη: -
Διγενής Κρυονερίου - Ηρακλής Μοδίου: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Αρης Ξηροποτάμου: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Αρης Καβαλαρίου: -
Βρασίδας Βρασνών - Δόξα Ασσήρου: -
Δράση Αρδαμερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού: -
Εθνικός Λαγυνών - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -

16η αγωνιστική
Διγενής Κρυονερίου - Νέστωρ Οσσας: -
Εθνικός Προφήτη - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -
Ηρακλής Μοδίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -
Αρης Ξηροποτάμου - Βρασίδας Βρασνών: -
Αρης Καβαλαρίου - Δράση Αρδαμερίου: -
Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Λαγυνών: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -

17η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Διγενής Κρυονερίου: -
Βρασίδας Βρασνών - Εθνικός Προφήτη: -
Δράση Αρδαμερίου - Ηρακλής Μοδίου: -
Εθνικός Λαγυνών - Αρης Ξηροποτάμου: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Αρης Καβαλαρίου: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - Δόξα Ασσήρου: -

18η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Νέστωρ Οσσας: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Βρασίδας Βρασνών: -
Διγενής Κρυονερίου - Δράση Αρδαμερίου: -
Εθνικός Προφήτη - Εθνικός Λαγυνών: -
Ηρακλής Μοδίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -
Αρης Ξηροποτάμου - Δάφνη Ευαγγελισμού: -
Αρης Καβαλαρίου - Δόξα Ασσήρου: -

19η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Βρασίδας Βρασνών: -
Δράση Αρδαμερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -
Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Διγενής Κρυονερίου: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Προφήτη: -
Δόξα Ασσήρου - Ηρακλής Μοδίου: -
Αρης Καβαλαρίου - Αρης Ξηροποτάμου: -

20η αγωνιστική
Δράση Αρδαμερίου - Νέστωρ Οσσας: -
Βρασίδας Βρασνών - Εθνικός Λαγυνών: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού: -
Διγενής Κρυονερίου - Δόξα Ασσήρου: -
Εθνικός Προφήτη - Αρης Καβαλαρίου: -
Ηρακλής Μοδίου - Αρης Ξηροποτάμου: -

21η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Εθνικός Λαγυνών: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Δράση Αρδαμερίου: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - Βρασίδας Βρασνών: -
Δόξα Ασσήρου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -
Αρης Καβαλαρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -
Αρης Ξηροποτάμου - Διγενής Κρυονερίου: -
Ηρακλής Μοδίου - Εθνικός Προφήτη: -

22η αγωνιστική
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Νέστωρ Οσσας: -
Εθνικός Λαγυνών - Δάφνη Ευαγγελισμού: -
Δράση Αρδαμερίου - Δόξα Ασσήρου: -
Βρασίδας Βρασνών - Αρης Καβαλαρίου: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Αρης Ξηροποτάμου: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ηρακλής Μοδίου: -
Εθνικός Προφήτη - Διγενής Κρυονερίου: -

23η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Δάφνη Ευαγγελισμού: -
Δόξα Ασσήρου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -
Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών: -
Αρης Ξηροποτάμου - Δράση Αρδαμερίου: -
Ηρακλής Μοδίου - Βρασίδας Βρασνών: -
Εθνικός Προφήτη - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -
Διγενής Κρυονερίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -

24η αγωνιστική
Δόξα Ασσήρου - Νέστωρ Οσσας: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - Αρης Καβαλαρίου: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Αρης Ξηροποτάμου: -
Εθνικός Λαγυνών - Ηρακλής Μοδίου: -
Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Προφήτη: -
Βρασίδας Βρασνών - Διγενής Κρυονερίου: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -

25η αγωνιστική
Νέστωρ Οσσας - Αρης Καβαλαρίου: -
Αρης Ξηροποτάμου - Δόξα Ασσήρου: -
Ηρακλής Μοδίου - Δάφνη Ευαγγελισμού: -
Εθνικός Προφήτη - ΑΕ Αγ.Γεωργίου: -
Διγενής Κρυονερίου - Εθνικός Λαγυνών: -
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου: -
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Βρασίδας Βρασνών: -

26η αγωνιστική
Αρης Ξηροποτάμου - Νέστωρ Οσσας: -
Αρης Καβαλαρίου - Ηρακλής Μοδίου: -
Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Προφήτη: -
Δάφνη Ευαγγελισμού - Διγενής Κρυονερίου: -
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου: -
Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς: -
Βρασίδας Βρασνών - Δράση Αρδαμερίου: -

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα