wrapper

Οι πέντε όμιλοι της Β' ερασιτεχνικής κατηγορίας.


1ος όμιλος

Α/Α    ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1.      Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2.      Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
3.      Α.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
4.      ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
5.      ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
6.      ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
7.      ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
8.      Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
9.      ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
10.    ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
11.    ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
12.    ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
13.    ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
14.    ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

2ος όμιλος

Α/Α    ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1.       Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2.       Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
3.       ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
4.       ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΣΥΚΕΩΝ
5.       ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
6.       ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
8.       ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
9.       ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10.     ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
11.     ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
12.     ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
13.     ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
14.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

3ος όμιλος

Α/Α    ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1.      ΑΙΟΛΟΣ
2.      ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ζ. ΖΑΧΟΥ
3.      ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
4.      ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
5.      ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
6.      ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
7.      ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8.      ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
9.      ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
10.    ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
11.    ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
12.    Π.Α.Ο. ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
13.    ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

4ος όμιλος

Α/Α    ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1.      Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
2.      Α.Ε. ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3.      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4.      ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
5.      ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
6.      ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
7.      ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
8.      ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011
9.      ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
10.    ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014
11.    ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
12.    ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
13.    ΣΑΝΤΟΣ

5ος όμιλος

Α/Α    ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1.      ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
2.      ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
3.      ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
4.      ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
5.      ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
6.      ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
7.      ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
8.      ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
9.      Μ.Α.Σ. ΣΤΙΒΟΥ
10.    ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
11.    ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
12.    Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΟΙΞΙΑΣ
13.    ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα