wrapper

Συγκροτήθηκαν από την ΕΠΣ Μακεδονίας οι όμιλοι της Β' κατηγορίας για τη νέα αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ



Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ



2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ



Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

Α.Μ.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΥ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ



3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ



Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ

Δ.Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

4ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ



Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

   
  1.  
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  1.  
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

  1.  
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

  1.  
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

  1.  
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

  1.  
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

  1.  
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

  1.  
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ

  1.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

  1.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

  1.  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

  1.  
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

  1.  
Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΟΙΞΙΑΣ

  1.  
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ



5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ



Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  
Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

  1.  
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ

  1.  
Α.Ε. ΦΑΛΗΡΟΥ

  1.  
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

  1.  
ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

  1.  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

  1.  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

  1.  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

  1.  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ

  1.  
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

  1.  
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

  1.  
ΠΕΡΑ

  1.  
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

6ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ


Α/Α

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

  1.  
Α.Ε. ΜΑΡΤΙΟΥ

  1.  
Α.Ε. ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

  1.  
Α.Σ. ΠΑΠΑΔΕΣ

  1.  
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

  1.  
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

  1.  
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

  1.  
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

  1.  
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

  1.  
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

  1.  
ΚΑΝΑΡΗΣ

  1.  
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

  1.  
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

  1.  
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα