wrapper

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών του 1ου ομίλου της Γ κατηγορίας:

1η αγωνιστική
Θρίαμβος Παρθενίου - ΠΟ Ξηροκρήνης:  -  
Απόλλων Καστανά - Θεσσαλονίκη:  -  
Εύοσμος 2006 - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
Μπέμπηδες Ιωνίας - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης:  -  
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Δάφνη Ακροποτάμου:  -  
 
2η αγωνιστική
Μακεδών Ευόσμου - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
ΠΟ Ξηροκρήνης - Απόλλων Καστανά:  -  
Θεσσαλονίκη - Μπέμπηδες Ιωνίας:  -  
Φίλιππος Ελεούσας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  -  
Δάφνη Ακροποτάμου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης:  -  
 
3η αγωνιστική
Θρίαμβος Παρθενίου - Απόλλων Καστανά:  -  
Εύοσμος 2006 - Μακεδών Ευόσμου:  -  
Μπέμπηδες Ιωνίας - ΠΟ Ξηροκρήνης:  -  
Δάφνη Ακροποτάμου - Θεσσαλονίκη:  -  
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
 
4η αγωνιστική
Εύοσμος 2006 - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
Απόλλων Καστανά - Μπέμπηδες Ιωνίας:  -  
Μακεδών Ευόσμου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  -  
ΠΟ Ξηροκρήνης - Δάφνη Ακροποτάμου:  -  
Φίλιππος Ελεούσας - Θεσσαλονίκη:  -  
 
5η αγωνιστική
Θρίαμβος Παρθενίου - Μπέμπηδες Ιωνίας:  -  
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Εύοσμος 2006:  -  
Δάφνη Ακροποτάμου - Απόλλων Καστανά:  -  
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Μακεδών Ευόσμου:  -  
Φίλιππος Ελεούσας - ΠΟ Ξηροκρήνης:  -  
 
6η αγωνιστική
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
Μπέμπηδες Ιωνίας - Δάφνη Ακροποτάμου:  -  
Εύοσμος 2006 - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης:  -  
Απόλλων Καστανά - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
Μακεδών Ευόσμου - Θεσσαλονίκη:  -  
 
7η αγωνιστική
Θρίαμβος Παρθενίου - Δάφνη Ακροποτάμου:  -  
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  -  
Φίλιππος Ελεούσας - Μπέμπηδες Ιωνίας:  -  
Θεσσαλονίκη - Εύοσμος 2006:  -  
ΠΟ Ξηροκρήνης - Μακεδών Ευόσμου:  -  
 
8η αγωνιστική
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
Δάφνη Ακροποτάμου - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Θεσσαλονίκη:  -  
Εύοσμος 2006 - ΠΟ Ξηροκρήνης:  -  
Απόλλων Καστανά - Μακεδών Ευόσμου:  -  
 
9η αγωνιστική
Θρίαμβος Παρθενίου - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
Θεσσαλονίκη - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης:  -  
ΠΟ Ξηροκρήνης - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  -  
Μακεδών Ευόσμου - Μπέμπηδες Ιωνίας:  -  
Απόλλων Καστανά - Εύοσμος 2006:  -  
 
10η αγωνιστική
Θεσσαλονίκη - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΠΟ Ξηροκρήνης:  -  
Δάφνη Ακροποτάμου - Μακεδών Ευόσμου:  -  
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Απόλλων Καστανά:  -  
Μπέμπηδες Ιωνίας - Εύοσμος 2006:  -  
 
11η αγωνιστική
ΠΟ Ξηροκρήνης - Θεσσαλονίκη:  -  
Μακεδών Ευόσμου - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
Απόλλων Καστανά - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης:  -  
Εύοσμος 2006 - Δάφνη Ακροποτάμου:  -  
Μπέμπηδες Ιωνίας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  - 

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα