wrapper

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών του 3ου ομίλου της Γ κατηγορίας:

1η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αναγέννηση Επταπυργίου:  -  
Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Δόξα Λακκιάς:  -  
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αργοναύτης Καλαμαριάς:  -  
Κανάρης - Μαντουλίδης:  -  
 
2η αγωνιστική
Σάντος - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ:  -  
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Χαρίλαος Επαμεινώνδας:  -  
Αναγέννηση Επταπυργίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής:  -  
Δόξα Λακκιάς - Κανάρης:  -  
Μαντουλίδης - Αργοναύτης Καλαμαριάς:  -  
 
3η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Χαρίλαος Επαμεινώνδας:  -  
Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Σάντος:  -  
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
Μαντουλίδης - Αναγέννηση Επταπυργίου:  -  
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Δόξα Λακκιάς:  -  
 
4η αγωνιστική
Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ:  -  
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής:  -  
Σάντος - Κανάρης:  -  
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Μαντουλίδης:  -  
Δόξα Λακκιάς - Αναγέννηση Επταπυργίου:  -  
 
5η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής:  -  
Κανάρης - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος:  -  
Μαντουλίδης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας:  -  
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Σάντος:  -  
Δόξα Λακκιάς - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
 
6η αγωνιστική
Κανάρης - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ:  -  
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Μαντουλίδης:  -  
Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Αργοναύτης Καλαμαριάς:  -  
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Δόξα Λακκιάς:  -  
Σάντος - Αναγέννηση Επταπυργίου:  -  
 
7η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Μαντουλίδης:  -  
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Κανάρης:  -  
Δόξα Λακκιάς - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής:  -  
Αναγέννηση Επταπυργίου - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος:  -  
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Σάντος:  -  
 
8η αγωνιστική
Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ:  -  
Μαντουλίδης - Δόξα Λακκιάς:  -  
Κανάρης - Αναγέννηση Επταπυργίου:  -  
Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Σάντος:  -  
 
9η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Δόξα Λακκιάς:  -  
Αναγέννηση Επταπυργίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς:  -  
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Κανάρης:  -  
Σάντος - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής:  -  
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος:  -  
 
10η αγωνιστική
Αναγέννηση Επταπυργίου - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ:  -  
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Μέγας Αλέξανδρος 2014:  -  
Μαντουλίδης - Σάντος:  -  
Κανάρης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας:  -  
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος:  -  
 
11η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αναγέννηση Επταπυργίου:  -  
Σάντος - Δόξα Λακκιάς:  -  
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αργοναύτης Καλαμαριάς:  -  
Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Μαντουλίδης:  -  
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Κανάρης:  - 

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα