wrapper

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Γ Ερασιτεχνικής κατηγορίας της ΕΠΣ Μακεδονίας για την αγωνιστική περίοδο 2019-20.


Οι δύο ομάδες που θα τερματίσουν στις πρώτες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα, θα ανεβούν απευθείας στη Β Ερασιτεχνική. Οι ομάδες από τις θέσεις 3-6 θα αγωνιστούν σε playoff και θα ανεβεί μία. Γενικά 3 ομάδες από κάθε όμιλο θα ανεβούν στη Β ερασιτεχνική. Η 1η αγωνιστική θα γίνει 12-13/10/2019

Ακολουθούν οι αγωνιστικές των ομίλων. Στο 2ο γύρο οι ομάδες αγωνίζονται αντίστροφα.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ: -
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: -
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ: -

2η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: -
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ: -
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ: -

3η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ - ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ: -
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: -
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: -

4η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ: -
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ: -
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: -

5η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: -
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ: -
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: -
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ: -

6η αγωνιστική
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ: -
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ: -

7η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ: -
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ: -
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ: -
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: -

8η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -

9η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ: -
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: -
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΖΑΧΟΥ: -
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ: -


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: -
ΚΑΝΑΡΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: -
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -
ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: -

2η αγωνιστική
ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ: -
ΚΑΝΑΡΗΣ - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: -
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: -
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ: -
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: -

3η αγωνιστική
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΚΑΝΑΡΗΣ: -
ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: -
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: -

4η αγωνιστική
ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -
ΚΑΝΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: -
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: -
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: -

5η αγωνιστική
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ: -
ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: -
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ: -
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ: -

6η αγωνιστική
ΚΑΝΑΡΗΣ - ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: -
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: -
ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: -

7η αγωνιστική
ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: -
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ: -
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: -
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: -
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ: -

8η αγωνιστική
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ: -
ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - ΚΑΝΑΡΗΣ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ - ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: -
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -

9η αγωνιστική
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: -
ΚΑΝΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ: -
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ: -
ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: -
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - ΧΑΡ.ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ: -


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 - ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: -
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ - ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -

2η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: -
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: -
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: -

3η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: -
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: -
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -

4η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -

5η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 - ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -
ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: -
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: -

6η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: -

7η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: -
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -

8η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: -
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -

9η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: -


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015 - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: -
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: -
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: -

2η αγωνιστική
ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015: -
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: -
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ: -

3η αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015: -
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: -
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: -

4η αγωνιστική
ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: -
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015 - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ: -
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: -

5η αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ - ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015: -
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: -

6η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: -
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: -
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: -

7η αγωνιστική
ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015 - ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: -
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: -

8η αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: -
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015: -
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ - ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

9η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 2015 - ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: -
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ: -
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: -

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα