wrapper

Η κλήρωση όλων των ομίλων της Γ' κατηγορίας.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)


1η αγωνιστική

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΑΕ Νέων Σίνδου

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΕΥΟΣΜΟΣ 2016

Φίλιππος Ελεούσας – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Δάφνη Ακροποτάμου – Αγροτικός Αστέρας

Μακεδών Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος

2η αγωνιστική

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

ΑΕ Νέων Σίνδου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Φίλιππος Ελεούσας

ΕΥΟΣΜΟΣ 2016 – Δάφνη Ακροποτάμου

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Μακεδών Ευόσμου

Αναγέννηση Προχώματος – Αγροτικός Αστέρας

3η αγωνιστική

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Φίλιππος Ελεούσας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΕ Νέων Σίνδου

Μακεδών Ευόσμου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Αναγέννηση Προχώματος – ΕΥΟΣΜΟΣ 2016

Αγροτικός Αστέρας – Αναγέννηση Καλοχωρίου

4η αγωνιστική

Φίλιππος Ελεούσας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Δάφνη Ακροποτάμου

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου

ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Προχώματος

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αγροτικός Αστέρας

Αναγέννηση Καλοχωρίου – ΕΥΟΣΜΟΣ 2016

5η αγωνιστική

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Δάφνη Ακροποτάμου

Μακεδών Ευόσμου – Φίλιππος Ελεούσας

Αναγέννηση Προχώματος – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Αγροτικός Αστέρας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Αναγέννηση Καλοχωρίου – ΑΕ Νέων Σίνδου

ΕΥΟΣΜΟΣ 2016 – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

6η αγωνιστική

Μακεδών Ευόσμου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Δάφνη Ακροποτάμου – Αναγέννηση Προχώματος

Φίλιππος Ελεούσας – Αγροτικός Αστέρας

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΕΥΟΣΜΟΣ 2016

ΑΕ Νέων Σίνδου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

7η αγωνιστική

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Αναγέννηση Προχώματος

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδών Ευόσμου

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Δάφνη Ακροποτάμου

ΕΥΟΣΜΟΣ 2016 – Φίλιππος Ελεούσας

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

ΑΕ Νέων Σίνδου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

8η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Αναγέννηση Προχώματος – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Μακεδών Ευόσμου – ΕΥΟΣΜΟΣ 2016

Δάφνη Ακροποτάμου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Φίλιππος Ελεούσας – ΑΕ Νέων Σίνδου

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

9η αγωνιστική

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Αναγέννηση Καλοχωρίου

ΕΥΟΣΜΟΣ 2016 – Αγροτικός Αστέρας

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος

ΑΕ Νέων Σίνδου – Μακεδών Ευόσμου

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Δάφνη Ακροποτάμου

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Φίλιππος Ελεούσας

10η αγωνιστική

ΕΥΟΣΜΟΣ 2016 – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Αγροτικός Αστέρας – ΑΕ Νέων Σίνδου

Αναγέννηση Προχώματος – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Μακεδών Ευόσμου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Δάφνη Ακροποτάμου – Φίλιππος Ελεούσας

11η αγωνιστική

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

ΑΕ Νέων Σίνδου – ΕΥΟΣΜΟΣ 2016

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αγροτικός Αστέρας

Φίλιππος Ελεούσας – Αναγέννηση Προχώματος

Δάφνη Ακροποτάμου – Μακεδών Ευόσμου

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

ΑΚ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Κυψέλη Νεάπολης

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡ.ΘΕΣ/ΚΗΣ – Πυρσός Θεσσαλονίκης

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΟ ΘΡΑΚΗ

Βορράς Αμπελοκήπων – ΠΟ Ξηροκρήνης

ΠΑΟΚ Πολίχνης – ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚ

Καπετάν Αγρας – ΠΑΟ Καρτερών

2η αγωνιστική

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡ.ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΚ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗ

Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Βορράς Αμπελοκήπων

ΑΟ ΘΡΑΚΗ – ΠΑΟΚ Πολίχνης

ΠΟ Ξηροκρήνης – Καπετάν Αγρας

ΠΑΟ Καρτερών – ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚ

3η αγωνιστική

ΑΚ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣ Αγ. Παύλος

Βορράς Αμπελοκήπων – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡ.ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Κυψέλη Νεάπολης

Καπετάν Αγρας – Πυρσός Θεσσαλονίκης

ΠΑΟ Καρτερών – ΑΟ ΘΡΑΚΗ

ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚ. – ΠΟ Ξηροκρήνης

4η αγωνιστική

Βορράς Αμπελοκήπων – ΑΚ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΠΑΟΚ Πολίχνης

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡ.ΘΕΣ/ΚΗΣ – Καπετάν Αγρας

Κυψέλη Νεάπολης – ΠΑΟ Καρτερών

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚ

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΟ ΘΡΑΚΗ: –

5η αγωνιστική

ΑΚ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Καπετάν Αγρας – Βορράς Αμπελοκήπων

ΠΑΟ Καρτερών – ΑΣ Αγ. Παύλος

ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚ. – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡ.ΘΕΣ/ΚΗ

ΠΟ Ξηροκρήνης – Κυψέλη Νεάπολης

ΑΟ ΘΡΑΚΗ – Πυρσός Θεσσαλονίκης

6η αγωνιστική

Καπετάν Αγρας – ΑΚ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΑΟΚ Πολίχνης – ΠΑΟ Καρτερών

Βορράς Αμπελοκήπων – ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚ.

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΠΟ Ξηροκρήνης

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡ.ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΟ ΘΡΑΚΗ

Κυψέλη Νεάπολης – Πυρσός Θεσσαλονίκης

7η αγωνιστική

ΑΚ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ Καρτερών

ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚ. – Καπετάν Αγρας

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΠΑΟΚ Πολίχνης

ΑΟ ΘΡΑΚΗ – Βορράς Αμπελοκήπων

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΣ Αγ. Παύλος

Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡ.ΘΕΣ/ΚΗΣ

8η αγωνιστική

ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚ. – ΑΚ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΑΟ Καρτερών – ΠΟ Ξηροκρήνης

Καπετάν Αγρας – ΑΟ ΘΡΑΚΗ

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Βορράς Αμπελοκήπων – Κυψέλη Νεάπολης

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡ.ΘΕΣ/ΚΗΣ

9η αγωνιστική

ΑΚ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΟ Ξηροκρήνης

ΑΟ ΘΡΑΚΗ – ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚ.

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Καρτερών

Κυψέλη Νεάπολης – Καπετάν Αγρας

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡ.ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΑΟΚ Πολίχνης

ΑΣ Αγ. Παύλος – Βορράς Αμπελοκήπων

10η αγωνιστική

ΑΟ ΘΡΑΚΗ – ΑΚ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΟ Ξηροκρήνης – Πυρσός Θεσσαλονίκης

ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚ. – Κυψέλη Νεάπολης

ΠΑΟ Καρτερών – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡ.ΘΕΣ/ΚΗΣ

Καπετάν Αγρας – ΑΣ Αγ. Παύλος

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Βορράς Αμπελοκήπων

11η αγωνιστική

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΚ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Κυψέλη Νεάπολης – ΑΟ ΘΡΑΚΗ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡ.ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΟ Ξηροκρήνης

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚ.

Βορράς Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Καρτερών

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Καπετάν Αγρας


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Ερμής Μηχανιώνας

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ – Κανάρης

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜ/ΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015 – ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Δόξα Λακκιάς

2η αγωνιστική

ΑΝΑΓ.ΕΠΤΑΠΤΥΡΓΙΟΥ – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Ερμής Μηχανιώνας – ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ

Κανάρης – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

Δόξα Λακκιάς – ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ: –

3η αγωνιστική

Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜ/ΔΑΣ – ΑΝΑΓ.ΕΠΤΑΠΤΥΡΓΙΟΥ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015 – Ερμής Μηχανιώνας

Δόξα Λακκιάς – Κανάρης

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

4η αγωνιστική

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜ/ΔΑΣ – Αργοναύτης Καλαμαριάς

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015

ΑΝΑΓ.ΕΠΤΑΠΤΥΡΓΙΟΥ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

Ερμής Μηχανιώνας – Δόξα Λακκιάς

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Κανάρης

5η αγωνιστική

Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜ/ΔΑΣ

Δόξα Λακκιάς – ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ – ΑΝΑΓ.ΕΠΤΑΠΤΥΡΓΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Ερμής Μηχανιώνας

6η αγωνιστική

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Αργοναύτης Καλαμαριάς

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015 – Δόξα Λακκιάς

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜ/ΔΑΣ – ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΝΑΓ.ΕΠΤΑΠΤΥΡΓΙΟΥ – Κανάρης

7η αγωνιστική

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Δόξα Λακκιάς

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015

Κανάρης – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜ/ΔΑΣ

Ερμής Μηχανιώνας – ΑΝΑΓ.ΕΠΤΑΠΤΥΡΓΙΟΥ

8η αγωνιστική

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Δόξα Λακκιάς – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Κανάρης

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜ/ΔΑΣ – Ερμής Μηχανιώνας

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ – ΑΝΑΓ.ΕΠΤΑΠΤΥΡΓΙΟΥ

9η αγωνιστική

Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Κανάρης – ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

Ερμής Μηχανιώνας – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΑΝΑΓ.ΕΠΤΑΠΤΥΡΓΙΟΥ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜ/ΔΑΣ

10η αγωνιστική

Κανάρης – Αργοναύτης Καλαμαριάς

ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ – Ερμής Μηχανιώνας

Δόξα Λακκιάς – ΑΝΑΓ.ΕΠΤΑΠΤΥΡΓΙΟΥ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015 – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜ/ΔΑΣ

11η αγωνιστική

Ερμής Μηχανιώνας – Κανάρης

ΑΝΑΓ.ΕΠΤΑΠΤΥΡΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ – ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜ/ΔΑΣ – Δόξα Λακκιάς

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015 – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μελισσουργός

Δράση Αρδαμερίου – ΑΕ Μαρτίου

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – Δόξα Γερακαρούς

Μακεδονία Καλαμωτού – ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞ.

2η αγωνιστική

Μελισσουργός – Δράση Αρδαμερίου

Εθνικός Προφήτη – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Δόξα Γερακαρούς – ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞ.

ΑΕ Μαρτίου – Μακεδονία Καλαμωτού

3η αγωνιστική

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Δράση Αρδαμερίου

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – Εθνικός Προφήτη

Μακεδονία Καλαμωτού – Μελισσουργός

Δόξα Γερακαρούς – ΑΕ Μαρτίου

4η αγωνιστική

Μελισσουργός – Δόξα Γερακαρούς

Εθνικός Προφήτη – ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞ.

Δράση Αρδαμερίου – Μακεδονία Καλαμωτού

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

5η αγωνιστική

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μακεδονία Καλαμωτού

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞ. – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Δόξα Γερακαρούς – Δράση Αρδαμερίου

ΑΕ Μαρτίου – Εθνικός Προφήτη

6η αγωνιστική

Εθνικός Προφήτη – Μελισσουργός

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – ΑΕ Μαρτίου

Μακεδονία Καλαμωτού – Δόξα Γερακαρούς

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞ. – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

7η αγωνιστική

Μελισσουργός – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Δράση Αρδαμερίου – Εθνικός Προφήτη

Δόξα Γερακαρούς – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

ΑΕ Μαρτίου – ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞ.

8η αγωνιστική

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΕ Μαρτίου

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ – Δράση Αρδαμερίου

Μακεδονία Καλαμωτού – Εθνικός Προφήτη

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞ. – Μελισσουργός

9η αγωνιστική

Εθνικός Προφήτη – Δόξα Γερακαρούς

Δράση Αρδαμερίου – ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞ.

Μακεδονία Καλαμωτού – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΑΕ Μαρτίου – Μελισσουργός

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα