wrapper

Τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων που διεξήχθησαν σήμερα έχουν ως εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Θύελλα Περιστερώνα 0-4
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μαραθώνας 2-0
Καμπανιακός - Κεραυνός Κολχικού 3-0
Ομόνοια Σίνδου - Θερμαϊκός Θέρμης 0-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Φοίνικας Πολίχνης 0-3


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ελευθεριακός - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΠΑΟ Δορκάδας 3-1
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης - Νίκη Κερασιάς 5-1
Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-1
Πανόραμα - Αστέρας Ραιδεστού 1-3


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Ελπίδας 3-1
Εθνικός Ευόσμου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 4-3


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-0
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-1
ΜΑΣ Αγχιάλου - Εθνικός Μετεώρων 0-0
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΑΜΣ Νικόπολη 4-2
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μαγνησιακός 2-0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Νίκη Ηρακλείου 3-1
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 1-3


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών - Αρης Ξηροποτάμου 1-1
Δράση Αρδαμερίου - Αρης Καβαλαρίου 1-3


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 0-0
Προοδευτική - Ιωάννης Παπάφης 3-3


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-1
ΑΣ Παπάδες - Φοίνικας Καλαμαριάς 4-2
Αριστοτέλης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 2-2


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Δάφνη Ακροποτάμου 2-0


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Σάντος Πανοράματος - Φοίνικας Σχολαρίου 5-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα