wrapper

Η κλήρωση του πρωταθλήματος παλαιμάχων που διοργανώνει η ΕΠΣ Μακεδονίας έχει ως εξής:

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΑΕ Αμπελοκήπων: -
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: -
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΠΟΛΙΧΝΗ: -
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ: -

2η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: -
ΣΙΝΔΟΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ: -
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ: -
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ: -

3η αγωνιστική
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: -
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΣΙΝΔΟΣ: -
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΑΕ Αμπελοκήπων: -
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: -

4η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΠΟΛΙΧΝΗ: -
ΣΙΝΔΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ: -
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ: -
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ: -

5η αγωνιστική
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ: -
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΕΥΟΣΜΟΣ: -
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: -
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΣΙΝΔΟΣ: -

6η αγωνιστική
ΣΙΝΔΟΣ - ΑΕ Αμπελοκήπων: -
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: -
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΠΟΛΙΧΝΗ: -
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ: -

7η αγωνιστική
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΕΥΟΣΜΟΣ: -
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΣΙΝΔΟΣ: -
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ: -
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ: -

8η αγωνιστική
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΑΕ Αμπελοκήπων: -
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: -
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: -
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΣΙΝΔΟΣ: -

9η αγωνιστική
ΣΙΝΔΟΣ - ΠΟΛΙΧΝΗ: -
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ: -
ΜΕΝΕΜΕΝΗ - ΕΥΟΣΜΟΣ: -
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΑΕ Αμπελοκήπων: -


ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΘΕΡΜΗ - Δόξα Αγ.Παύλου: -
ΠΑΟΔ - ΒΥΣΩΝΕΣ: -
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΔΕΗ - ΦΑΛΗΡΟ: -
ΣΥΚΙΕΣ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ: -

2η αγωνιστική
ΠΕΡΑΙΑ - ΘΕΡΜΗ: -
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΟΔ: -
ΒΥΣΩΝΕΣ - ΔΕΗ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΥΚΙΕΣ: -
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΦΑΛΗΡΟ: -

3η αγωνιστική
ΘΕΡΜΗ - ΠΑΟΔ: -
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ - ΠΕΡΑΙΑ: -
ΔΕΗ - Δόξα Αγ.Παύλου: -
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΒΥΣΩΝΕΣ: -
ΦΑΛΗΡΟ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -

4η αγωνιστική
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ - ΘΕΡΜΗ: -
ΠΑΟΔ - ΔΕΗ: -
ΠΕΡΑΙΑ - ΣΥΚΙΕΣ: -
Δόξα Αγ.Παύλου - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΒΥΣΩΝΕΣ: -

5η αγωνιστική
ΘΕΡΜΗ - ΔΕΗ: -
ΣΥΚΙΕΣ - ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ: -
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΠΑΟΔ: -
ΦΑΛΗΡΟ - ΠΕΡΑΙΑ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - Δόξα Αγ.Παύλου: -

6η αγωνιστική
ΣΥΚΙΕΣ - ΘΕΡΜΗ: -
ΔΕΗ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ: -
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ: -
ΠΑΟΔ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΠΕΡΑΙΑ - ΒΥΣΩΝΕΣ: -

7η αγωνιστική
ΘΕΡΜΗ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ: -
ΦΑΛΗΡΟ - ΣΥΚΙΕΣ: -
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΕΗ: -
ΒΥΣΩΝΕΣ - ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ: -
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΕΡΑΙΑ: -

8η αγωνιστική
ΦΑΛΗΡΟ - ΘΕΡΜΗ: -
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΣΥΚΙΕΣ - ΒΥΣΩΝΕΣ: -
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ - Δόξα Αγ.Παύλου: -
ΠΑΟΔ - ΠΕΡΑΙΑ: -

9η αγωνιστική
ΘΕΡΜΗ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΒΥΣΩΝΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ: -
Δόξα Αγ.Παύλου - ΣΥΚΙΕΣ: -
ΠΕΡΑΙΑ - ΔΕΗ: -
ΠΑΟΔ - ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ: -

10η αγωνιστική
ΒΥΣΩΝΕΣ - ΘΕΡΜΗ: -
ΦΑΛΗΡΟ - Δόξα Αγ.Παύλου: -
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΠΕΡΑΙΑ: -
ΣΥΚΙΕΣ - ΠΑΟΔ: -
ΔΕΗ - ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ: -

11η αγωνιστική
Δόξα Αγ.Παύλου - ΒΥΣΩΝΕΣ: -
ΠΕΡΑΙΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: -
ΠΑΟΔ - ΦΑΛΗΡΟ: -
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ: -
ΔΕΗ - ΣΥΚΙΕΣ: -

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα