wrapper

Τα σκορ όλων των αναμετρήσεων της Κυριακής 14 Οκτωβρίου έχουν ως εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
ΑΕ Ευόσμου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-2
Καμπανιακός – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-2
Μελιτέας – Ιάσων Αυγής 1-3
Ομόνοια Σίνδου – Θύελλα Περιστερώνα 1-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μαραθώνας 4-1
ΑΟ Καρδίας – Κεραυνός Κολχικού 0-0
Εθνικός Σοχού – Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Φοίνικας Πολίχνης 2-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
Ηλιούπολης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-4
Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Αγ.Παύλου 2-1
Μακεδονικός Γέφυρας – Αξιός Ανατολικού 0-0
Αστραπή Δενδροποτάμου – Δόξα Πενταλόφου 0-2
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αστέρας Αμπελοκήπων 1-3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟ Δορκάδας 2-0
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3
Μακεδονικός Ασκού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-2
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού 1-2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
Αναγέννηση Επανομής – Αετός Βασιλικών 0-1
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2
Πανόραμα – ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-1
Νίκη Μεσημερίου – Νίκη Κερασιάς 0-0
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-1
Εθνικός Πυλαίας – Αστέρας Ραιδεστού 6-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Θρίαμβος Παρθενίου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 0-2
Δόξα Ελπίδας – Ομόνοια Σταυρούπολης 3-0
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ελπίδες Χαλάστρας 5-1
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 0-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Φίλιππος Ελεούσας 0-0
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΜΑΣ Αγχιάλου 5-2
Εθνικός Μετεώρων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-1
ΑΜΣ Νικόπολη – Μαγνησιακός 0-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αστραπή Νεάπολης 4-2
Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-6
Νίκη Ηρακλείου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-0
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας 1-2
Εθνικός Αστέρας – Αστραπή Μεσαίου 3-2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Νέστωρ Οσσας 0-1
Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-0
Εθνικός Προφήτη – Βρασίδας Βρασνών 0-3
Αρης Ξηροποτάμου – Εθνικός Λαγυνών 0-5
Δόξα Ασσήρου – Δάφνη Ευαγγελισμού 2-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Κισσός Χορτιάτη 3-1
ΑΕ Φαλήρου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 2-0
Πέρα – ΑΕ Πυλαίας 1-1
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Προοδευτική 0-5
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Δόξα Τριλόφου 2-3
Φοίνικας Καλαμαριάς – Αργοναύτης Καλαμαριάς 3-0
Αχιλλέας Περαίας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 1-1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Αναγέννηση Προχώματος 5-0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 1-1
Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος 0-4
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Μαραθών Υποδομή 1926 – Καπετάν Αγρας 1-1
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Φοίνικα 2011 1-0
Αναγέννηση Επταπυργίου – Λιονταράκια Θεσσαλονίκης 3-2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
ΠΑΟ Καρτερών – Σάντος Πανοράματος 0-0
Φοίνικας Σχολαρίου – Αετός Ανω Σταυρού 1-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα