wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20.10.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μελιτέας
Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Χ΄ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι. ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτ. Λάμπρος
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ Α.
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Περιστερώνας - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος
ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΚΟΥΦΟΣ Χ¨ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωνικός - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η. ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ
Δόξα Αγ.Παύλου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:18.30
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΚΩΝ/ΔΗΣ Κ. ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΑΟΥΚΑΣ
Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ
ΤΖΙΚΑΣ ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ζ.
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΑΙΝΑΛΗΣ ΦΡΑΓΙΟΣ
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Balousha Mohammed
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΑΣΛΑΝΗΣ ΦΑΚΑΝΑΣ
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Ελλήσποντος Κριθιάς - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΤΣΙΩΝΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΜΠΟΥΡΗΣ ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ
Ορφέας Σουρωτής - Πανόραμα
Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:16.30
ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡ. ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΑΒΕΛΑΣ
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος
ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Κ. ΠΑΤΡΑΣ
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Πλαγιαρίου - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος
ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΧΑΡΑΜΠΟΥΡΑΣ ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ
Ελπίδες Χαλάστρας - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη
ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΛΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Εθνικός Ευόσμου - Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Δ. ΔΑΔΑΝΗΣ
ΜΑΣ Αγχιάλου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος
ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΑΚΑΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:16.30
- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ
Αστραπή Μεσαίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Μεσαίου - ώρα:16.30
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
ΚΩΝ/ΔΗΣ Γ. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Μ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
ΠΑΓΩΝΗΣ ΝΤΑΝΗΣ ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ Α.
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΜΠΑΤΣΙΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο:Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
ΣΙΣΚΟΣ ΛΕΖΑΗΣ ΠΗΓΑΔΑΣ
Αριστοτέλης - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα
ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:16.30
- Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ
Δάφνη Ακροποτάμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Ακροποτάμου - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
ΝΙΚΟΛΗΣ Δ. ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.30
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΦΛΩΡΟΣ ΤΑΛΛΙΟΥ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Ανω Σταυρού - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:16.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΔΗΣ Σ.

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα