wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν σήμερα στους αγώνες της ΕΠΣΜ έχουν ως εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

ΑΟ Καρδίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-0
Εθνικός Σοχού – Ιάσων Αυγής 0-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Μαραθώνας 4-2
Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Κολχικού 1-3
ΑΕ Ευόσμου – Μελιτέας 2-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Δόξα Αγ.Παύλου 0-2
Δόξα Πενταλόφου – Αστέρας Αμπελοκήπων 1-1
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αξιός Ανατολικού 4-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Δόξα Ρετζικίου 2-3
Μακεδονικός Γέφυρας – ΓΣ Ηλιούπολης 2-1
Αστραπή Δενδροποτάμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Μακεδονικός Ασκού – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-0
Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης 6-0
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Ελλήσποντος Μαδύτου 1-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΑΕ Κρήνης 0-2 
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ορφέας Σουρωτής 4-0
Αναγέννηση Επανομής – Αναγέννηση Ρυσίου 2-0
Πανόραμα – Αετός Βασιλικών 1-1
Νίκη Μεσημερίου – ΠΑΟΝ Επιβατών 1-4
Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου 4-3
Νίκη Κερασιάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Ευόσμου 3-1
Ομόνοια Σταυρούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού 2-4
Θρίαμβος Παρθενίου – ΠΟ Ξηροκρήνης 2-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη 3-3
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΜΑΣ Αγχιάλου 3-3
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-4
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Μαγνησιακός 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών – Νίκη Ευκαρπίας 0-2
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αστραπή Νεάπολης 2-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Δόξα Δρυμού 1-2 
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστραπή Μεσαίου 6-3
Νίκη Ηρακλείου – Εθνικός Αστέρας 2-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δράση Αρδαμερίου 2-1
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Λαγυνών 3-1
Εθνικός Προφήτη – Δάφνη Ευαγγελισμού 1-1
Αρης Ξηροποτάμου – Αρης Καβαλαρίου 2-2
Διγενής Κρυονερίου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου 3-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ατρόμητος Τριαδίου 2-1
ΑΕ Φαλήρου – Ιωάννης Παπάφης 0-0
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Κισσός Χορτιάτη 1-3
Αίολος – ΑΕ Πυλαίας 1-2
Πέρα – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 2-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Φοίνικας Καλαμαριάς – Κανάρης 2-0
Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 4-0
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 0-2
ΑΣ Παπάδες – Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-1
Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Μαρτίου 1-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος – Δάφνη Ακροποτάμου 3-2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Νίκη Νεοχωρούδας 2-2
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 5-2
ΑΣ Αγ. Παύλος – ΠΑΟΚ Πολίχνης 2-2
Κυψέλη Νεάπολης – Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-3

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Καπετάν Αγρας – Αναγέννηση Επταπυργίου 1-1
Μαραθών Υποδομή 1926 – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 1-2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – Φοίνικας Σχολαρίου 2-1
Δόξα Γερακαρούς – ΠΑΟ Καρτερών 0-1
Σάντος Πανοράματος – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 1-1

 

 

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα