wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Νοεμβρίου 2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 0 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 1 - 4
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 2 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 2 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΕΛΙΤΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 - 5
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 3 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 - 0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ : 5 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 1 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 2 - 1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 1 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 1 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 4 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ : 4 - 0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 3 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ : 3 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΝΕ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ : 5 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 4 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 4 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ : 5 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 0 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ : 6 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 2 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ : 0 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ : 3 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ - ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ : 3 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΙΟΛΟΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 0 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 - 4

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 3 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ : 4 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΝΑΡΗΣ - ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ : 2 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 3 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ : 2 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ : 6 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ : 3 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 4 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011 : 2 - 4
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ : 2 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 - ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 3 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ : 8 - 1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 2 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ : 1 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ - ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 - 0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα