wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν σήμερα το απόγευμα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας είναι τα εξής: 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού 0-0
Μελιτέας – Θερμαϊκός Θέρμης 0-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαραθώνας 2-1
Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 Πολίχνη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αστραπή Δενδροποτάμου 1-0
Ελευθεριακός – Αίας Ευόσμου 1-2
Κανονιέρηδες – ΓΣ Ηλιούπολης 1-0
Αξιός Ανατολικού – Ιωνικός 0-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΣ Νεάπολης 1-2
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟ Δορκάδας 1-4

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Νίκη Μεσημερίου 2-2
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-3
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Κρήνης 2-3
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αετός Βασιλικών 0-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Χαλάστρας – Ορφέας Αγίας Τριάδας 2-5
Θρίαμβος Παρθενίου – Δόξα Ελπίδας 3-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-3
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 4-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Μεσαίου – Αστραπή Νεάπολης 4-1
Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Αστέρας 2-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Δράση Αρδαμερίου – Αρης Ξηροποτάμου 2-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 0-0
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Πέρα 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αριστοτέλης – Κανάρης 4-0
ΑΕ Μαρτίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας 0-4

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Μεσήμβριας – Δάφνη Ακροποτάμου 4-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Κυψέλη Νεάπολης – Νίκη Νεοχωρούδας 4-3

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Βορράς Αμπελοκήπων – Φοίνικας Σχολαρίου 4-1

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα