wrapper

Τα αποτελέσματα των αγώνων που διεξήχθησαν σήμερα το απόγευμα στα γήπεδα της ΕΠΣ Μακεδονίας είναι τα εξής:


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————
Ιάσων Αυγής – Ομόνοια Σίνδου 0-1

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μελιτέας 2-0

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Καμπανιακός 2-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Ελευθεριακός – Δόξα Πενταλόφου 4-2

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κανονιέρηδες 5-0

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αξιός Ανατολικού 2-0

Μακεδονικός Γέφυρας – Ιωνικός 2-4

Δόξα Ρετζικίου – ΓΣ Ηλιούπολης 5-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελλήσποντος Μαδύτου 1-1

Παύλος Μελάς – Απόλλων Ζαγκλιβερίου 3-0

ΑΣ Νεάπολης – ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Επανομής 2-7

Αστέρας Ραιδεστού – ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-3

Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Σουρωτής 0-2

Πανόραμα – ΠΑΟΝ Επιβατών 2-4

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αετός Βασιλικών 3-3

Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΕ Κρήνης 0-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Αγίας Τριάδας – Εθνικός Μαλγάρων 1-1

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Σταυραετός Ευξεινούπολης 2-1

Θρίαμβος Παρθενίου – Εθνικός Ευόσμου 2-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μαγνησιακός 4-1

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΑΣ Αγχιάλου – Φίλιππος Ελεούσας 3-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-1

Ενωση Συκεών – Αστραπή Μεσαίου 2-2

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Δόξα Δρυμού 3-0

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 2-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Δράση Αρδαμερίου – Βρασίδας Βρασνών 1-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Πυλαίας – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 4-2

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα