wrapper

Αναλυτικά οι διαιτητές που έπαιξαν στα σημερινά ματς είναι οι εξής: 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ιάσων Αυγής - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Αυγής - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΙΟΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μελιτέας
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Χ¨ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι. ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Καμπανιακός
Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΑΙΝΑΛΗΣ ΣΙΑΝΙΔΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελευθεριακός - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
ΚΩΝ/ΔΗΣ Γ. Χ¨ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Α. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ
Μακεδονικός Γέφυρας - Ιωνικός
Γήπεδο:Γέφυρας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η. ΚΟΥΦΟΣ
Δόξα Ρετζικίου - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο:Πεύκων - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος
ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΑΣ ΚΩΤΣΟΥ
Παύλος Μελάς - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΤΖΙΚΑΣ ΣΤΑΓΚΟΣ ΦΑΚΑΝΑΣ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Πλαγιαρίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΜΠΟΥΡΗΣ ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
Αστέρας Ραιδεστού - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
ΚΩΝ/ΔΗΣ Κ. ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ
Νίκη Μεσημερίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.
ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ
Πανόραμα - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ Δ.
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα
ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝΗΣ ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Δ. ΤΣΙΩΝΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΖΑΗΣ ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο:Μενεμένης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ
Θρίαμβος Παρθενίου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Παρθενίου - ώρα:15.00
Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης
ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μαγνησιακός
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Μ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο:Μοναστηρίου - ώρα:15.00
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΜΑΣ Αγχιάλου - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:15.00
Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:15.00
ΗΛΙΑΔΗΣ ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΤΣΙΝΤΣΑΡ

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Ενωση Συκεών - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:15.00
Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
ΠΕΤΡΕΝΤΖΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣ
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.00
Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡ. ΜΑΔΙΤΣΗΣ
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΗΓΑΔΑΣ ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Εθνικός Λαγυνών
(Θα διεξαχθεί την Κυριακή 6/1/2019 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Ανοιξιάς)

Δράση Αρδαμερίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:15.00
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:15.00
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΑΤΣΙΑΣ ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ



Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα