wrapper

Αναλυτικά οι διαιτητές που "αγωνίστηκαν" σήμερα είναι οι εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
ΚΩΝ/ΔΗΣ Γ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η. ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ
Αχιλλέας Τριανδρίας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΚΟΥΦΟΣ ΠΑΤΣΙΑΣ
Κεραυνός Κολχικού - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρ
ός:Μακρίδης Ιωάννης
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Μαραθώνας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.
ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΑΣΛΑΝΗΣ ΛΙΑΡΗΣ
Θύελλα Περιστερώνα - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Περιστερώνας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Balousha Mohammed
ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ Ν.
Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Μενεμένης - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Elmoghrabi Marwan
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΒΕΛΟΥΔΗΣ
Αίας Ευόσμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΑΙΝΑΛΗΣ ΦΡΑΓΙΟΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Κριθιάς - Μακεδονικός Λητής 0-3 α.α.


ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ακρίτες Συκεών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΓΚΟΣ
Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Ασκού - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΤΖΙΚΑΣ ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΛΕΖΑΗΣ
ΑΕ Φιλύρου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Φιλύρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:12.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΚΩΝ/ΔΗΣ Κ. Χ¨ΒΑΙΛΕΙΟΥ Β. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος
ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Δ. ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:13.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΠΗΓΑΔΑΣ
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
ΚΑΠΡΙΤΣΟΣ ΝΑΖΙΡΗΣ ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Alokshi Mohammed
ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα
ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΔΗΜΑΚΑΣ ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΦΡΑΓΙΟΣ ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Νέστωρ Οσσας - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο:Όσσας - ώρα:11.30
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ
Ηρακλής Μοδίου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο:Μοδίου - ώρα:15.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΟΥ ΚΩΤΣΟΥ
Εθνικός Προφήτη - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Προφήτη - ώρα:15.00
Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κ. ΠΕΤΡΕΝΤΖΗΣ ΤΣΙΝΤΣΑΡ
Διγενής Κρυονερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:15.00
Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:11.30
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΤΟΠΑΛΗΣ ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΔΗΣ Σ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πέρα - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
ΚΩΝ/ΔΗΣ Γ. ΝΤΑΚΟΣ ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ
ΑΕ Φαλήρου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΓΡΙΜΗΣ
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ. ΤΣΙΩΝΗΣ
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Προοδευτική
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μυλωνάς Κωνσταντίνος
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΛΙΑΡΗΣ ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ Δ.
Αίολος - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Χ¨ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι. ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Καλαμαριάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΓΡΙΜΗΣ ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ


Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Κανάρης
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.
ΣΙΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΔΗΣ Σ. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:13.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣ ΒΕΡΒΕΡΗΣ
Αχιλλέας Περαίας - Αριστοτέλης
Γήπεδο:Περαίας - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΦΑΚΑΝΑΣ ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ
ΑΣ Παπάδες - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Χ¨ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι. ΦΛΩΡΟΣ ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:10.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge
ΤΖΙΚΑΣ ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΗΣ Ν.

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα