wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν σήμερα στα γήπεδα της ΕΠΣΜ είναι τα εξής: 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής 2-0

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Πενταλόφου 0-0

Αξιός Ανατολικού - Ελευθεριακός 1-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΣ Νεάπολης 4-2

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ακρίτες Συκεών 1-2

ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Ασκού ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Εθνικός Πυλαίας 1-0

ΑΕ Κρήνης - Πανόραμα 1-0

Αναγέννηση Ρυσίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 4-4

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Δόξα Ελπίδας 1-2

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Θρίαμβος Παρθενίου 1-1

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ομόνοια Σταυρούπολης 0-2

Εθνικός Ευόσμου - Ελπίδες Χαλάστρας 8-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-2

Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 2-1

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Ελεούσας 2-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-0

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Ενωση Συκεών 4-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Λαγυνών - Δράση Αρδαμερίου 4-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Αίολος 0-0

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Πυλαίας 2-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-6

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.

Αριστοτέλης - Δόξα Τριλόφου 2-0

ΑΕ Μαρτίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς 3-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης 2-3

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Ελπίδες Φοίνικα 2011 1-3

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - Σάντος Πανοράματος 0-5
Δόξα Γερακαρούς - Φοίνικας Σχολαρίου 2-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα