wrapper

Τα τελικά αποτελέσματα που σημειώθηκαν σήμερα στα γήπεδα της ΕΠΣ Μακεδονίας έχουν ως εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Ελευθεριακός 1-2

Δόξα Ρετζικίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-0

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-2

Ακρίτες Συκεών - ΑΣ Νεάπολης 2-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Εθνικός Πυλαίας 0-2

Πανόραμα - Νίκη Μεσημερίου 2-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ελπίδες Σταυρούπολης 0-1

Εθνικός Μετεώρων - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 5-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Λαγυνών 1-4

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ατρόμητος Τριαδίου 2-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-2

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αριστοτέλης 3-4

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 2-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 1926 2-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Σάντος Πανοράματος 5-1

Αετός Ανω Σταυρού - Βορράς Αμπελοκήπων 4-1

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα