wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας είναι τα εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 0 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 1 - 3
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 3 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ : 1 - 0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 0 - 2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΩΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 0 - 1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 1 - 2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ - ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ : 3 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ : 4 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 3 - 0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΠΑΟΝΕ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 1 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 7 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 4 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 4 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 - 6
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ : 3 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 5 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 1 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ : 4 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 0 - 5
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 8 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ : 3 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 1 - 6
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ - ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : 0 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΙΟΛΟΣ - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΕΡΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ : 2 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ : 2 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 0 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 4 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ : 2 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ : 5 - 0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ : 0 - 4
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ : 1 - 2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ : 1 - 1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 7 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ : 0 - 3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ - ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ : 0 - 0
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 5 - 0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα