wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν σήμερα στα γήπεδα της ΕΠΣ Μακεδονίας είναι τα εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Ομόνοια Σίνδου 3-1

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μελιτέας 2-0

ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός 1-1  

Εθνικός Σοχού – Ποσειδώνας Μηχανιώνας2-2

Φοίνικας Πολίχνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0

Θερμαϊκός Θέρμης – Ιάσων Αυγής 3-1  

Κεραυνός Κολχικού – Μαραθώνας 0-1

Αχιλλέας Τριανδρίας- Θύελλα Περιστερώνα 1-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Ακρίτες Συκεών – Μακεδονικός Λητής 3-3

Μακεδονικός Ασκού – ΑΣ Νεάπολης 1-0

ΑΕ Φιλύρου – Παύλος Μελάς 0-0 

ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-2

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Πανόραμα – Αναγέννηση Επανομής 1-1

Αναγέννηση Ρυσίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-0

ΑΕ Κρήνης – Αστέρας Ραιδεστού 1-2

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-1

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ατρόμητος Πλαγιαρίου7-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Χαλάστρας – Εθνικός Μαλγάρων1-3  

Θρίαμβος Παρθενίου – Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ελπίδες Σταυρούπολης6-0 ΤΕΛΙΚ0 ημίχρονο

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Μαγνησιακός 2-1

Φίλιππος Ελεούσας – Εθνικός Μετεώρων1-1

Μακεδονικός Μοναστηρίου – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Δρυμού – Αστραπή Μεσαίου 0-0

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Αστέρας 0-1

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ενωση Συκεών 6-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Αριστοτέλης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 2-0

ΑΕ Μαρτίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 2-6

Δόξα Τριλόφου – Πυρσός Αγίας Τριάδας 4-0

Αχιλλέας Περαίας – Φοίνικας Καλαμαριάς 1-0

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Μέντεκας Καλαμαριάς 1-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)
—————————————————————–
ΑΟ Μεσήμβριας – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)
—————————————————————–
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Νίκη Νεοχωρούδας 5-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)
—————————————————————–
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Σάντος Πανοράματος  3-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα