wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣ Μακεδονίας είναι τα εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 4 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 0 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ - ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 1 - 2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ : 4 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 6 - 5
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ : 2 - 0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 4 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 4 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 1 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ : 2 - 1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 1 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ : 1 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΝΕ - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 3 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 1 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 1 - 5
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 3 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ - ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ : 4 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 5 - 4 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ : 2 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ : 3 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ : 5 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ : 1 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ : 1 - 0 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 6 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ : 2 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ΠΕΡΑ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 0 - 4
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ : 1 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΝΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 2 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 - 8
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ : 3 - 0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα