wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειωθηκαν το Σααβατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣ Μακεδονίας είναι τα εξής:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 2 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 3 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFFΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFFΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 1 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 1 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 2 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFFΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 2 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFFΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : 4 - 5
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFFΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ : 4 - 0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFFΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 3 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFFΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 2 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFFΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ : 0 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFFΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 - 5

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFFΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFFΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 3 - 2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ : 3 - 2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF ΠΑΟΝΕ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ : 3 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 3 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUTΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ : 2 - 1

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUTΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUTΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 - 2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUTΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ : 3 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUTΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ - ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ : 2 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT ΕΛΠ. ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΙΟΛΟΣ : 0 - 1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUΤ

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα