wrapper

Παρακολουθήστε live τα αποτελέσματα της Κυριακής 27 Σεπτεμβρίου 2015.

Α1 Ερασιτεχνική Κατηγορία

Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1

Μακεδονικός - Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0

Αίας Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου 0-0

Ιάσων Αυγής - ΑΟ Καρδίας 1-2

Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης 0-0

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-0

ΓΣ Ηλιούπολης - Θύελλα Περιστερώνα 1-1

Μακεδονικός Λητής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0


Α' Ερασιτεχνική Κατηγορία (1ος όμιλος)

Αστέρας Αμπελοκήπων - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 6-2

Μακεδονικός Γέφυρας - Ιωνικός 1-1

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελευθεριακός 2-2


Α' Ερασιτεχνική Κατηγορία (2ος όμιλος)

ΑΣ Νεάπολης - Δόξα Αγ.Παύλου 0-1

Ενωση Συκεών - Αναγέννηση 2005 0-0

Ομόνοια Σταυρούπολης - Μελιτέας 0-0

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ακρίτες Συκεών 3-2


Α' Ερασιτεχνική Κατηγορία (3ος όμιλος)

ΠΑΟΝ Επιβατών - Χελιδόνια 1-2

Αναγέννηση Επανομής - Αχιλλέας Περαίας 2-0

Φοίνικας Καλαμαριάς - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 3-0


Α' Ερασιτεχνική Κατηγορία (4ος όμιλος)

Κεραυνός Κολχικού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 5-0

ΑΕ Φιλύρου - Αστραπή Μεσαίου 1-1

ΠΑΟ Δορκάδας - Εθνικός Λαγυνών 2-0

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΜΑΣ Στίβου 2-2

Αρης Καβαλαρίου - Μακεδονικός Ασκού 2-1

Δόξα Ασσήρου - Αρης Ξηροποτάμου 0-1


Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία (1ος όμιλος)

Μαγνησιακός - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 0-2

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Μαλγάρων 3-1

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Αμπελοκήπων 0-3


Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία (2ος όμιλος)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Προοδευτική 3-0

Αισχύλος Θεσσαλονίκης - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-0

Ιωάννης Παπάφης - Εθνικός Αστέρας 1-2

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-2

Ελπίδα Τούμπας - Ελπίδες Ηλιούπολης 5-2


Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία (3ος όμιλος)

Κανονιέρηδες - Νίκη Ηρακλείου 1-2

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Δόξα Αρετής 2-1


Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία (4ος όμιλος)

Θρίαμβος Ταγαράδων - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 4-0

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Δόξα Τριλόφου 5-3

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αετός Βασιλικών 2-2


Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία (5ος όμιλος)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-1

Ελλήσποντος Μαδύτου - Εθνικός Σοχού 0-2

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Φοίνικας Σχολαρίου 4-1

ΑΣ Αρέθουσα - Βρασίδας Βρασνών 0-2

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα