wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο για τη δεύτερη αγωνιστική της Α1 και την πρώτη του κυπέλλου της ΕΠΣΜ ήταν τα εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ : 3 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 0 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 4 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 - 3
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 2 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - ΠΑΟΝΕ : 0 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 4 - 1

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 1 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 3 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 2 - 0

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 0 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 - 3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 - 3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 2 - 1

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 0 - 3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ : 3 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ : 2 - 3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ : 4 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ : 3 - 0
 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ : 2 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 1 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 - 6
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 0 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 - 2

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 0 - 3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ : 3 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 0 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 0 - 1


Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα