wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της ΕΠΣ Μακεδονίας ήταν τα εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ - ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : 5 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΝΕ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 0 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 0 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ : 0 - 3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 4 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ - ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 5 - 4

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 0 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ : 3 - 2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ : 3 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ : 4 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 6 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 0 - 6

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : 3 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : 8 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 0 - 5

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 - 3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 1 - 4
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 - 3

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 1 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 5 - 4
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 0 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 - 4
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 4 - 1

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ : 1 - 3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ : 1 - 3

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 - 3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΕΡΑ : 2 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 1 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΟΥΤΕΡΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 0 - 4
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 6 - 2

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 1 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 0 - 3

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα