wrapper

Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής, 4 Οκτωβρίου 2015.


Α1 Ερασιτεχνική

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

 0 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ  0 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ  2 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ  1 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Α' Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ  6  1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ  3 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ  1  0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ  0  1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ  4  1 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

Α' Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 2  2 ΠΕΡΑ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ  2  2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 5  1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 3 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  2  2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

Α' Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ  0 1 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 4 4 ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 3  2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2  0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

Α' Ερασιτεχνική (4ος όμιλος)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

Β' Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ  1  1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ  0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Β' Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ  1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  1 2 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ  1  1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0  0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ  3  3 ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Β΄Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ  5  3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 5 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ  5  3 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  5  0 ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ  1  3 ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 2 5 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 Β΄Ερασιτεχνική (4ος όμιλος)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 1 1 ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ  1  2 ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 0  1 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Β΄Ερασιτεχνική (5ος όμιλος)

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ  1  3 ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 5 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ  4 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ  5 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

Γ΄Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 5 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

Γ΄Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΠΡ.ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ 3-3 ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ 0-0 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5-1 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ 2-3 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1-2 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


Γ΄Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ  0  2 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ  2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 4 1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Γ΄Ερασιτεχνική (4ος όμιλος) 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ  2 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ.ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ  1  3 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ  2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα