wrapper

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββάτου 10 Οκτωβρίου 2015.

Α1 Ερασιτεχνική

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 3-2 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1-3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0-3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ


Α' Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ 1-1 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1-3 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 1-2 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ 3-3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

Α' Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1-1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΡΑ 0-1 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 3-1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 1-2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

Α' Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

ΠΑΟΝΕ 3-2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 3-2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 3-1 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2-0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Α' Ερασιτεχνική (4ος όμιλος)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 5-5 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 6-0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

Β' Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ 0-4 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3-3 ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 1-2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3-2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1-1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4-3 Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ

Β' Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. 1 4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 0 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ  0 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Β' Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2-2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

Β' Ερασιτεχνική (4ος όμιλος)

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 2-0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1-3 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

Β' Ερασιτεχνική (5ος όμιλος)

ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ 3  1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ 2  4 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

Γ' Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ  5 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 3 0 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  1  3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

Γ' Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΠΗΓΑΣΟΣ 1-1 ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ

Γ' Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 0-6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ 1-1 ΚΑΝΑΡΗΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1-0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα