wrapper

Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής 18 Οκτωβρίου 2015.

Α1 Ερασιτεχνική

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ  0  2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3  1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  2 4 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ  3  2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

 

Α' Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  5 1 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 2 3 ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  2 4 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 2  1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

 

Α' Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 3  0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0 3 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0  3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1  2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

 

Α' Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 2  1 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 1 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ  0  1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ  2  5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

 

Α' Ερασιτεχνική (4ος όμιλος)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  0 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0  1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 4  1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0  3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 0 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

 

Β' Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2  1 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ  4 3 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  1  1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ 1  0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

Β' Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ 0 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1  3 ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  1 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

 

Β' Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ  4 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 4 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ  3  0 ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0  3. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

 

Β' Ερασιτεχνική (4ος όμιλος)

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ  3 1 ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  5  1 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ  0 0 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΓΣ ΦΟΙΝΙΚΑ  1  4 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

Γ' Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ  2  5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 4 0 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ

 

Γ' Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ  1  1 ΠΡ.ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1  1 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ  3 0 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  4 2 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ

 

Γ' Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

ΣΑΝΤΟΣ  6 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

 

Γ' Ερασιτεχνική (4ος όμιλος)

ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ 1 8 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ  2  1 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 0 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα