wrapper

Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής 25 Οκτωβρίου 2015.

Α1 Ερασιτεχνική

Αχιλλέας Τριανδρίας - Θύελλα Περιστερώνα 2-0

Δόξα Πενταλόφου - ΓΣ Ηλιούπολης 0-2

Οδυσσέας Κορδελιού - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1

Μακεδονικός - Θερμαϊκός Θέρμης 1-0

Ιάσων Αυγής - Αίας Ευόσμου 2-3

 

Α Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

Δόξα Αδένδρου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-1

ΑΕ Ευόσμου - Μακεδονικός Γέφυρας 1-3

Νίκη Ευκαρπίας - Δόξα Ελπίδας 2-2

 

Α' Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-3

Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου 6-1

Αναγέννηση 2005 - Δόξα Αγ.Παύλου 0-1

 

Α' Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Κρήνης 1-0

Φοίνικας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου 0-1

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-1

Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου 0-2

 

Α' Ερασιτεχνική (4ος όμιλος)

Κεραυνός Κολχικού - Αρης Καβαλαρίου 2-1

Αρης Ξηροποτάμου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-0

Δόξα Ασσήρου - ΠΑΟ Δορκάδας 0-1

Μακεδονικός Ασκού - Δόξα Δρυμού 3-1

ΜΑΣ Στίβου - ΑΕ Φιλύρου 0-3

Εθνικός Λαγυνών - Αστέρας Ανάληψης 3-2

Διγενής Μονολόφου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-2

 

Β' Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

ΜΑΣ Αγχιάλου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-2

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Αστραπή Δενδροποτάμου 0-3

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 6-1

 

Β' Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή 6-2

Θ. Ελπίδα Τούμπας - Προοδευτική 1-1

Εθνικός Αστέρας - Ελπίδες Σταυρούπολης 3-1

Β' Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Κανονιέρηδες 4-5

Δόξα Ρετζικίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 2-1

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 1-2

Δόξα Αρετής - Ποντιακός Πολυδενδρίου 2-4

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Κισσός Χορτιάτη 2-0

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ντίνος Κούης 2-1

 

Β' Ερασιτεχνική (4ος όμιλος)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ιπποκράτης Σουρωτής 1-1

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αριστοτέλης 0-0

 

Β' Ερασιτεχνική (5ος όμιλος)

ΑΣ Αρέθουσα - Ελλήσποντος Μαδύτου 0-5

Αετός Ανω Σταυρού - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-2

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 4-0

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 3-1

 

Γ' Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

Εύοσμος 2006 - Μακεδών Ευόσμου 1-4

 

Γ' Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - Καπετάν Αγρας 1-1

Αστραπή Νεάπολης - Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-2

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Κυψέλη Νεάπολης 3-0

ΑΟ Θράκης - Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-6

 

Γ' Ερασιτεχνική (3ος όμιλος)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 1-3

Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Σάντος 1-2

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Μέγας Αλέξανδρος 2014 0-2

Μαντουλίδης - Αναγέννηση Επταπυργίου 6-0

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Δόξα Λακκιάς 1-0

 

Γ' Ερασιτεχνική (4ος όμιλος)

Δόξα Γερακαρούς - Νέστωρ Οσσας 0-1

Ηρακλής Μοδίου - Τρίτων Βόλβης 5-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα