wrapper

Ολα τα αποτελέσματα της Κυριακής 1 Νοεμβρίου 2015.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (11η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Θύελλα Περιστερώνα 1-1

Μακεδονικός Λητής - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-0

ΓΣ Ηλιούπολης - Φοίνικας Πολίχνης 0-2

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Δόξα Πενταλόφου 1-0

Θερμαϊκός Θέρμης - Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0

Ιάσων Αυγής - Οδυσσέας Κορδελιού 0-1

Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός 0-1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

Δόξα Αδένδρου - Αξιός Ανατολικού 0-2

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ομόνοια Σίνδου 2-0

Μακεδονικός Γέφυρας - Ελευθεριακός 0-3

Αστέρας Αμπελοκήπων - Νίκη Ευκαρπίας 2-1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΣ Νεάπολης 3-0

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-2

ΑΕ Φαλήρου - Ακρίτες Συκεών 2-1

Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Πυλαίας 2-3

Ενωση Συκεών - Μελιτέας 0-1

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αναγέννηση 2005 1-4

Πέρα - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 1-1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 0-0

Αναγέννηση Επανομής - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου - Κεραυνός Κολχικού 1-3

Αρης Καβαλαρίου - Δόξα Ασσήρου 3-0

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Ασκού 1-0

ΠΑΟ Δορκάδας - ΜΑΣ Στίβου 4-1

ΑΕ Φιλύρου - Διγενής Μονολόφου 0-0

Αστέρας Ανάληψης - Αστραπή Μεσαίου 1-2


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (6η αγωνιστική)

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Εθνικός Μαλγάρων 3-0

ΜΑΣ Αγχιάλου - Αναγέννηση Προχώματος 2-0

Μαγνησιακός - Ολυμπος Δενδροποτάμου 2-1

ΑΣ Μενεμένης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 2-3

Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΕ Αμπελοκήπων 2-1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (6η αγωνιστική)

Ιωάννης Παπάφης - Ελπίδες Ηλιούπολης 5-2

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ελπίδα Τούμπας 1-2

Εθνικός Μετεώρων - Πανόραμα 2-1

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Αστέρας 1-2


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (6η αγωνιστική)

Κανονιέρηδες - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 1-0

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-1

Κισσός Χορτιάτη - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (6η αγωνιστική)

ΑΕ Μαρτίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 4-5

Θρίαμβος Ταγαράδων - Αετός Βασιλικών 0-4

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Δόξα Τριλόφου 1-1

Αριστοτέλης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 1-0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (6η αγωνιστική)

ΑΣ Αρέθουσα - ΑΣ Βασιλούδι 0-2

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Διγενής Κρυονερίου 2-1

Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-1

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Εθνικός Σοχού 0-1


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (4η αγωνιστική)

Εύοσμος 2006 - Θρίαμβος Παρθενίου 1-3

Μακεδών Ευόσμου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2-3

Φίλιππος Ελεούσας - Θεσσαλονίκη 0-0


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (4η αγωνιστική)

Καπετάν Αγρας - ΑΣ Αγ. Παύλος 3-1

Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΠΑΟΚ Πολίχνης 5-2

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Κυψέλη Νεάπολης 3-2


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (4η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 0-1

Σάντος - Κανάρης 0-2


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (4η αγωνιστική)

Ηρακλής Μοδίου - Δόξα Γερακαρούς 1-1

Νέστωρ Οσσας - Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας 1-0

Τρίτων Βόλβης - ΠΑΟ Καρτερών 1-2

Μακεδονία Καλαμωτού - Εθνικός Προφήτη 2-1

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Φλόγα Κοκκαλούς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ (3-0)

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα