wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου, 7 Νοεμβρίου 2015.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς - ΓΣ Ηλιούπολης  3-1

Φοίνικας Πολίχνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου  0-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - ΑΕ Ευόσμου 2-1  

Ομόνοια Σίνδου - Δόξα Αδένδρου  3-0

Ιωνικός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου  2-1
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

ΑΣ Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-2 

Ακρίτες Συκεών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς  1-1

Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-5 

Μελιτέας - ΑΕ Φαλήρου 1-1 

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ενωση Συκεών 1-1 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-1 

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αστέρας Ραιδεστού 4-2 
 
Αναγέννηση Ρυσίου - Μαραθώνας 1-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

Διγενής Μονολόφου - ΠΑΟ Δορκάδας  0-3

Αστραπή Μεσαίου - Δόξα Δρυμού 3-0 
 
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αστέρας Ανάληψης  2-1
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (7η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - Μακεδονικός Μοναστηρίου  3-1

Ελπίδες Χαλάστρας - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-1 
                                                            
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-0 

Εθνικός Μαλγάρων - Αστραπή Δενδροποτάμου 0-1 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (7η αγωνιστική)

Αίολος - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 1-0 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (7η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 1-3 
 
Εθνικός Ευόσμου - Κισσός Χορτιάτη 0-3 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (7η αγωνιστική)

Ερμής Μηχανιώνας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου  1-3
                                                            
Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Μαρτίου 3-0 
 
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ιπποκράτης Σουρωτής 1-2 
                                                           
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αριστοτέλης 2-1 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (7η αγωνιστική)

ΑΣ Βασιλούδι - Διγενής Κρυονερίου 4-4 
                                                           
Αετός Ανω Σταυρού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας  1-2
 
Φοίνικας Σχολαρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-3 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (5η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Μπέμπηδες Ιωνίας 4-0  
                                                           
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Εύοσμος 2006 3-2  

Δάφνη Ακροποτάμου - Απόλλων Καστανά 3-0 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (5η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης - Ορφέας Αγίας Τριάδας 7-2  

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (5η αγωνιστική)

Κανάρης - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 2-0  
                                                            
Δόξα Λακκιάς - Μέγας Αλέξανδρος 2014 2-5 
                                                           
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (5η αγωνιστική)

Μελισσουργός - Τρίτων Βόλβης 5-0 


Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα