wrapper

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββάτου, 21 Νοεμβρίου 2015.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1 

Φοίνικας Πολίχνης - Μακεδονικός 0-0 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αξιός Ανατολικού - Ελευθεριακός 1-0 
 
Ιωνικός - Ομόνοια Σίνδου 0-2 
 
Δόξα Ελπίδας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 3-2 
 
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Μακεδονικός Γέφυρας 3-0  
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Εθνικός Πυλαίας 2-4 

Μελιτέας - Ακρίτες Συκεών 1-2 
 
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-1 
 
Πέρα - Ομόνοια Σταυρούπολης 0-1 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-2 
 
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 5-2  
 
Αναγέννηση Ρυσίου - Αστέρας Ραιδεστού 2-1  
 
Μαραθώνας - Ατρόμητος Τριαδίου 4-1 

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αναγέννηση Επανομής 2-0 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Μεσαίου - Αρης Ξηροποτάμου 4-0 
 
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-2  
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - Ολυμπος Δενδροποτάμου 0-4 
 
Εθνικός Μαλγάρων - Νίκη Νεοχωρούδας 1-0 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Προοδευτική - Εθνικός Μετεώρων 1-1 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Νέα Πολιτεία Ευόσμου 2-0 
 
Ντίνος Κούης - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου  0-2
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Μέντεκας Καλαμαριάς 1-4 
 
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 1-2  
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Βασιλούδι - Αετός Ανω Σταυρού 1-0 
 
ΠΑΟΚ Σταυρού - Δάφνη Ευαγγελισμού 4-0 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Δάφνη Ακροποτάμου  2-0
 
ΠΟ Ξηροκρήνης - Μακεδών Ευόσμου 3-1  
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - ΠΑΟΚ Πολίχνης 7-4  
 
Κυψέλη Νεάπολης - Αστραπή Νεάπολης 1-2 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Λακκιάς - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 3-6  
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μελισσουργός - ΠΑΟ Καρτερών 4-3 

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα