wrapper

Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής, 29 Νοεμβρίου 2015 (συνεχής ροή)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (15η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΓΣ Ηλιούπολης 1-1 (τελικό)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Νίκη Μεσημερίου 0-3 (τελικό)

Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός Λητής 3-0 (τελικό)

Ιάσων Αυγής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0 (τελικό)

Αίας Ευόσμου - Θύελλα Περιστερώνα 0-1 (τελικό)

Μακεδονικός - Παύλος Μελάς 1-1 (τελικό)

Οδυσσέας Κορδελιού - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-0 (τελικό)

Δόξα Πενταλόφου - ΑΟ Καρδίας 0-1 (τελικό)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

Δόξα Αδένδρου - Δόξα Ελπίδας 2-7 (τελικό)

Ελευθεριακός - Νίκη Ευκαρπίας 4-2 (τελικό)

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 4-1 (τελικό)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-0 (τελικό)

Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΟ Μεσήμβριας 2-1 (τελικό)


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση 2005 1-2 (τελικό)

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Πέρα 6-2 (τελικό)

ΑΕ Φαλήρου - ΠΑΟ Διοικητηρίου 7-2 (τελικό)

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αχιλλέας Περαίας 1-2 (τελικό)

ΑΕ Κρήνης - Μαραθώνας 0-1 (τελικό)


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

Εθνικός Λαγυνών - Κεραυνός Κολχικού 0-2 (τελικό)

ΜΑΣ Στίβου - Διγενής Μονολόφου 4-1 (τελικό)

Μακεδονικός Ασκού - Αστραπή Μεσαίου 0-2 (τελικό)

Αρης Ξηροποτάμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-3 (τελικό)

Αρης Καβαλαρίου - Αστέρας Ανάληψης 2-0 (τελικό)

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Φιλύρου 4-2 (τελικό)

ΠΑΟ Δορκάδας - Δόξα Δρυμού 2-1 (τελικό)


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αναγέννηση Προχώματος 3-0 (τελικό)

Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΑΕ Αμπελοκήπων 0-3 (τελικό)

Ελπίδες Χαλάστρας - Μ.Αλέξ. Βραχιάς 0-1 (τελικό)

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 2-0 (τελικό)

Μαγνησιακός - ΑΣ Μενεμένης 1-1 (τελικό)


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Ελπίδα Τούμπας - Αίολος 1-0 (τελικό)

Ελπίδες Ηλιούπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης 0-0 (τελικό)

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Εθνικός Αστέρας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ιωάννης Παπάφης - Προοδευτική 3-2 (τελικό)


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 6-1 (τελικό)

Δόξα Αρετής - Νίκη Ηρακλείου 1-3 (τελικό)

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου 0-4 (τελικό)

Δόξα Ρετζικίου - Ντίνος Κούης 3-0 (τελικό)

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-0 (τελικό)


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 2-0 (τελικό)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-1 (τελικό)

Νίκη Κερασιάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-0 (τελικό)

Θρίαμβος Ταγαράδων - Αριστοτέλης 1-0 (τελικό)


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Φλόγα Λαγκαδικίων - ΑΣ Βασιλούδι ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Φοίνικας Σχολαρίου 6-1 (τελικό)

Διγενής Κρυονερίου - Εθνικός Σοχού 0-1 (τελικό)

ΑΣ Αρέθουσα - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 1-2 (τελικό)

Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-2 (τελικό)


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Θρίαμβος Παρθενίου 2-1 (τελικό)

Εύοσμος 2006 - ΠΟ Ξηροκρήνης 0-6 (τελικό)

Απόλλων Καστανά - Μακεδών Ευόσμου 0-0 (τελικό)

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Σταυραετός Ευξεινούπολης 2-3 (τελικό)

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Κυψέλη Νεάπολης 3-0 (τελικό)

Αστραπή Νεάπολης - Πήγασος 0-0 (τελικό)

Καπετάν Αγρας - Ορφέας Αγίας Τριάδας 1-3 (τελικό)


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 2-3 (τελικό)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Σάντος 1-3 (τελικό)


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (8η αγωνιστική)

ΠΑΟ Καρτερών - Φλόγα Κοκκαλούς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ηρακλής Μοδίου - Μακεδονία Καλαμωτού 4-1 (τελικό)

Νέστωρ Οσσας - Τρίτων Βόλβης 5-0 (τελικό)

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα