wrapper

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββάτου, 5 Δεκεμβρίου 2015 (συνεχής ροή)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (16η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0

Νίκη Μεσημερίου - Θερμαϊκός Θέρμης 0-0

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μακεδονικός 1-4

Παύλος Μελάς - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-1

Αχιλλέας Τριανδρίας - Δόξα Πενταλόφου 6-0


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (13η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - Νίκη Ευκαρπίας 0-2

Δόξα Ελπίδας - Ομόνοια Σίνδου 1-0

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΕ Ευόσμου 0-3

ΑΟ Μεσήμβριας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 1-2

Μακεδονικός Γέφυρας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-1


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (13η αγωνιστική)

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Μελιτέας 1-3

Πέρα - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-1

Ενωση Συκεών - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-2

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΕ Φαλήρου 0-2


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (13η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 0-3

Μαραθώνας - Φοίνικας Καλαμαριάς 3-2

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 3-1

Ατρόμητος Τριαδίου - Αστέρας Ραιδεστού 0-4


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (13η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού 4-1

ΑΕ Φιλύρου - Αρης Ξηροποτάμου 2-0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)- (11η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-5

Εθνικός Μαλγάρων - Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-0

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Ελπίδες Χαλάστρας 1-1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (11η αγωνιστική)

Εθνικός Αστέρας - Ελπίδα Τούμπας 1-3

Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 4-0


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (11η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης - Δόξα Αρετής 2-1


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (11η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αετός Βασιλικών 3-1

Ιπποκράτης Σουρωτής - Θρίαμβος Ταγαράδων 0-2


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (11η αγωνιστική)

ΑΣ Βασιλούδι - Βρασίδας Βρασνών 0-0

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΣ Αρέθουσα 4-0

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Φίλιππος Ελεούσας 2-1

ΠΟ Ξηροκρήνης - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 2-2


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

Πήγασος - ΠΑΟΚ Πολίχνης 3-0

Καπετάν Αγρας - Αστραπή Νεάπολης 2-4


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-6

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Κανάρης 3-1


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

Μακεδονία Καλαμωτού - ΠΑΟ Καρτερών 2-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα