wrapper

Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής, 6 Δεκεμβρίου (συνεχής ροή)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (16η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης - Ιάσων Αυγής 0-1

Μακεδονικός Λητής - Αίας Ευόσμου 1-2

Θύελλα Περιστερώνα - Οδυσσέας Κορδελιού 3-1

ΑΟ Καρδίας - Φοίνικας Πολίχνης 0-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (13η αγωνιστική)

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ιωνικός 1-4

Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Αδένδρου 1-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (13η αγωνιστική)

ΑΣ Νεάπολης - Αναγέννηση 2005 1-0

Δόξα Αγ.Παύλου - Ακρίτες Συκεών 2-2

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-4

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (13η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - Αχιλλέας Περαίας 3-0

Χελιδόνια - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1

Αναγέννηση Επανομής - ΑΕ Κρήνης 4-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (13η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Διγενής Μονολόφου 2-1

Αστραπή Μεσαίου - Εθνικός Λαγυνών 4-1

Αστέρας Ανάληψης - Δόξα Ασσήρου 1-1

Δόξα Δρυμού - Αρης Καβαλαρίου 3-2

ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 4-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (11η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Βραχιάς - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-0

Αστραπή Δενδροποτάμου - ΜΑΣ Αγχιάλου 3-1

ΑΣ Μενεμένης - Νίκη Νεοχωρούδας 3-2

Μαγνησιακός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (11η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αίολος 4-0

Ελπίδες Σταυρούπολης - Πανόραμα 0-0

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ελπίδες Ηλιούπολης 2-0

Προοδευτική - ΑΕ Πυλαίας 1-3

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ιωάννης Παπάφης 0-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (11η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-2

Νίκη Ηρακλείου - Ελλήσποντος Κριθιάς 4-1

Εθνικός Ευόσμου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-1

Κισσός Χορτιάτη - Δόξα Ρετζικίου 1-5

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Κανονιέρηδες 2-1

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (11η αγωνιστική)

Ερμής Μηχανιώνας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 3-3

ΓΣ Φοίνικα - Δόξα Τριλόφου 2-1

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Μέντεκας Καλαμαριάς 2-2

Αριστοτέλης - Νίκη Κερασιάς 0-3

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΕ Μαρτίου 5-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (11η αγωνιστική)

Εθνικός Σοχού - Αετός Ανω Σταυρού 4-0

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 5-0

Δάφνη Ευαγγελισμού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 1-4

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

Θεσσαλονίκη - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-3

Μακεδών Ευόσμου - Μπέμπηδες Ιωνίας 5-0

Απόλλων Καστανά - Εύοσμος 2006 2-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - Σταυραετός Ευξεινούπολης 2-1

Κυψέλη Νεάπολης - ΑΟ Θράκης 4-3

Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΑΣ Αγ. Παύλος 7-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Δόξα Λακκιάς 8-2

Σάντος - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 2-0

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος 2-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (9η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-2

Τρίτων Βόλβης - Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας 2-6

Νέστωρ Οσσας - Ηρακλής Μοδίου 1-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα