wrapper

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββάτου, 12 Δεκεμβρίου 2015 (συνεχής ροή)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (17η αγωνιστική)

Μακεδονικός - ΓΣ Ηλιούπολης 1-0

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-0

Φοίνικας Πολίχνης - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (14η αγωνιστική)

Ομόνοια Σίνδου - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (14η αγωνιστική)

Μελιτέας - Δόξα Αγ.Παύλου 0-0

Ακρίτες Συκεών - ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-1

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ενωση Συκεών 2-0

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ομόνοια Σταυρούπολης 4-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (14η αγωνιστική)

Χελιδόνια - Ορφέας Σουρωτής 1-0

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών 0-1

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ατρόμητος Τριαδίου 1-2

ΑΕ Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού 1-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (14η αγωνιστική)

ΜΑΣ Στίβου - Αστέρας Ανάληψης 2-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 4-1

Ελπίδες Χαλάστρας - Αστραπή Δενδροποτάμου 1-5

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΣ Μενεμένης 2-1

Νίκη Νεοχωρούδας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3

Αίολος - Εθνικός Αστέρας 1-3

ΑΕ Πυλαίας - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 4-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Ευόσμου 1-2

Ελλήσποντος Κριθιάς - Ντίνος Κούης 0-2

Κανονιέρηδες - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 3-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

ΓΣ Φοίνικα - Ερμής Μηχανιώνας 2-0

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-0

Δόξα Τριλόφου - Πυρσός Αγίας Τριάδας 4-2

Αετός Βασιλικών - Αριστοτέλης 3-0

Νίκη Κερασιάς - Ιπποκράτης Σουρωτής 2-0

ΑΕ Μαρτίου - Θρίαμβος Ταγαράδων 1-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (12η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών - Εθνικός Σοχού 0-0

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟΚ Σταυρού 2-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου - Μακεδών Ευόσμου 0-4

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Απόλλων Καστανά 1-1

Μπέμπηδες Ιωνίας - Εύοσμος 2006 2-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - (10η αγωνιστική)

Μελισσουργός - Μακεδονία Καλαμωτού 0-0

Εθνικός Προφήτη - Τρίτων Βόλβης 5-1

Μ.Αλέξ.Νυμφόπετρας - Ηρακλής Μοδίου 0-0

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα